Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki tud valami jo kis receptet...

Ki tud valami jo kis receptet amit folpack alá lehet kenni? Betekrni és és eltüntetni a zsirpárnát?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt àlmodtad? Max. a méreganyagok tàvoznak és a viz, de a zsirpàrna nem olvad el, mert folpack van rajtad! :D
2009. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Méreganyagok távoznak? Azt mégis hogyan? Miféle méreganyagok? Arzén meg foszfor szivárog az ember hátsó feléből? Egyébként a folpackon keresztül nem sok minden hatol át ha légmentesen zárják le... Úgyhogy bármi is távozik, az úgyis visszaszívódik...
2009. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Dehogynem tüntetni el! Jó kis hidratálókrémmel bekened, rátekered a folpackot. Egyúttal főleg fehérjéből álló diétát kezdesz, kb. 1200-1300 kcal/nap, és heti 5 x 60 perc kocogás. Tuti eltűnik a zsírpárnád.

Tudod olyan ez, mint a kőleves...

2009. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
De nem a folpack miatt!!! Ne örüljünk màr meg!!! Ha mozog amugyis eltünik a zsirpàrna! Semmi köze a kettönek egymàshoz! Ennyi erövel, egyétek, meg, kibéleli a gyomrot és nem szivodik fel a kaja! Jupiiii! :))))Igy ebben a kérdésben és formàban, baromsàg, kész!
2009. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj 13.33-as! Persze hogy nem a folpack miatt, az írtam oda, hogy olyan ez, mint a kőleves! 13.18-as vagyok.
2009. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én értem, de a kedves kérdezö, nem biztos, ha màr ilyen kérdést feltett!
2009. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Kénsav.
2009. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Sok baka... Nem tűnik el a zsírpárnád de feszesítheted a bőrödet ha testápolót és valamilyen olajat (lehetöleg ne étolajat de lehet illóolaj, teafaolaj meg stb) összekvered bekened magad majd rá a folpack és irány az ágy, reggelre meglátod a jótékony hatását.
2009. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
49%
Kozmetikusként nekem az a véleményem, hogy tekerheted magad folpackkal vagy mással, mozgás és diéta nélkül nem fog lemenni semmi. Egyébként házilag nem javasolnék semmit. Vegyél egy jó narancsbőr elleni feszesítő, méregtelenítő, zsírbontó krémet, azt tusolás után kend magadra, aztán folpack, ami légmentesen lezárja a bőröd és a keletkező hő hatására a pórusok kitágulnak, így jobban szívódik fel a hatóanyag. Egyébként az aromaterápiás fáslizás nagyon hatékony, én csináltam is, centiket lehet vele karcsúsodni.
2009. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kozmetikus!

Igen.

Vízből származik a körfogat csökkenés, ezt elfelejtetted.

A párom is kozmikus, (remélem nem ő írta a postot :-D )

már ő is rájött ezekre a dolgokra....

2009. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!