Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki próbálta már a zöld...

Valaki próbálta már a zöld kávét? Tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Mostanában annyi helyen hirdetik a zöld kávét, mint fogyókúrás terméket. Érdekelne, hogy tényleg annyira hatásos-e mint amennyire a reklámban írják. Illetve, hogy tényleg van ilyen pénzvisszafizetési garancia ha neten veszed?

2013. máj. 19. 20:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
Valszeg majd jól megfosat.
2013. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nincsenek olyan fogyasztószerek, amikkel diéta és megfelelő mozgás nélkül le lehet fogyni egészségesen. Mivel az egyik legbefolyásolhatóbb célközösség a fogyókúrázók köre, így elég nagy a profit az ilyen és ehhez hasonló termékek eladásából. Ami "új" az pedig még inkább felkelti az emberek érdeklődést. Egy jó reklámmal mindent el lehet adni és miért pont az ne hinné el ezeket az állításokat, aki a cél érdekében már egyből egy olyan készítményt keres, amivel jóformán semmit nem kell tennie a sikerért? Ezek az emberek tudatlanok a témában, így könnyen megvezethetőek. Egy olyan terméket keresnek, ami gyakorlatilag nem is létezik, de mégis találnak, hiszen igény van rá. Aki ért is egy kicsit a fogyás "mechanizmusához", az tudja pontosan, hogy milyen folyamatoknak és változásoknak kell végbemenniük a testzsír csökkentéséhez. Tehát az ilyen és az ehhez hasonló készítmények továbbra is teljesen haszontalanok e célból. A pénzvisszafizetés pedig a legtöbb esetben szintén átverés. Leginkább el sem éred őket ezzel kapcsolatban, vagy a gyakori eset, hogy a megmaradt dobozt (ha egyáltalán megvan, ha nincs már bukta) kell külföldi címekre küldözgetned, amire ők majd azt mondják, hogy nem kaptak semmilyen küldeményt tőled, vagy találnak valami egyéb okot, hogy ne kelljen fizetniük. Ez az egész jól ki van találva, a vesztes pedig csak te lehetsz.
2013. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Egészségesen táplálkozom és rendszeresen sportolok, de még van egy pici felesleg és attól szerettem volna picit gyorsabban megszabadulni, ezért érdekelt, hogy hatásos-e
2013. máj. 20. 09:52
 4/31 anonim válasza:
100%
Uhm, én nem azt a kilencezres szart vettem, mert attól a cégtől már rendeltem régen egy olyan szert, ami szart se használt :D Viszont pont egy hete vettem a gyógyszertárban 2600 forintért egyhavi kapszulát, és mivel betartom a bevitt folyadékmennyiséget, sőt, én négy litereket iszok naponta, látványos az a három kiló is, amit levitt :D Én is sportolok, egészségesen, változatosan étkezem, de eddig gyakorlatilag semmi nem fogyasztott egy dekát sem, sőt, alkatomból kifolyólag is csak híztam... de én ezzel a készítménnyen végtelenül meg vagyok eddig elégedve :D
2013. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
A 4-es vagyok... a 2. válaszolódnak egyébként tök igaza van abban, hogy ne higgy az ilyen pénzvisszafizetős cuccokban, mert általában nagy kamu az egész :D én rákerestem a neten, hogy mennyibe kerül egyhavi adag, és rátaláltam arra, amit most szedek, szóval legyél körültekintőbb, ha fogyókúrás szert akarsz vásárolni. Egyébként minden szervezet maga válogatja, mit fogad be és mit nem, mi használ és mi nem, de ha nagyon eleged van a feleslegedből, szerintem egyhavi odafigyelés és zirka 3000 forint nem pénz ezért... többtízezer viszont annál inkább.
2013. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
Szerintem nem hatásos.. : S
2013. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
és mennyi idő alatt ment le az a három kiló? Nekem már az is elég lenne :)
2013. máj. 21. 07:46
 8/31 anonim válasza:
Én tegnap kezdtem el szedni a zöld kávé kapszulát . Herbáriában vásároltam , OÉTI engedéllyel rendelkezik . Az ára 2950 Ft. Május 1-én kezdtem el a rendszeres mozgást és odafigyelni mit és mennyit eszem . Napi 3 liter almaecetes vizet iszom , esténként 20 percet futok és heti 3 x 40 percet biciklizem . 73 kg-tól indultam most 71 vagyok . Ez nem sok fogyás ezért kiegészítésként kipróbálom a zöld kávé kapszulát . mindent dokumentálok és aztán statisztikázom az adatokat . Tapasztalatimat itt megosztom . Szép napot !
2013. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Találtam valamit. Mint gyógynövény, egy hatóanyagának van némi hatása amit pozitívnak tekinthetünk végső soron

[link]

2013. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
kíváncsian várom a tapasztalataidat :)))
2013. máj. 23. 07:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!