Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 10 éves vagyok hogyan fogyhatok?

Ritaus10 kérdése:

10 éves vagyok hogyan fogyhatok?

Figyelt kérdés
Anyukám telefonon rendelt két olyan Green Coffe kapszulát de az ember elmondta , hogy 16 éven aluliaknak nem lehet de én csak 10 vagyok pedig nagyon szeretnék fogyni de csakis kapszulával mivel 54 kiló vagyok ás szeretnék még augusztusra lenni 35 kiló légyszíves segítsetek ha tudtok olyan fogyasztószert amit korhatár nélkül lehet fogyasztani írjatok. Előre is köszi
2013. jún. 18. 18:26
 1/5 anonim válasza:
Hát 10 évesen még fejlődésben van a szervezeted, úgyhogy nem ajánlom a fogyókúrát. Amit megtehetsz, és nem terheli a szervezeted, hogy nem iszol kólát és ilyesmi üdítőket, hanem ásványvizet, abból viszont sokat. Illetve nem eszel csokit,cukrot. Ha nagyon fontos számodra, hogy leadj egy-két kilót iratkozz be az iskolában sport foglalkozásra. Az is biztosan segít! :)
2013. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak mindenféle varázsbogyó adagolása helyett, inkább kézen kellene fognia téged és előbb a háziorvosotokhoz, majd endokrinológushoz... majd ha ez megvan, le a térre sétálni/kocognia kellene vinnie téged.


Persze, hogy nem használhatsz 10 évesen "fogyasztószert".

DE NEM CSAK EZT, hanem SEMMILYENT SEM!


De hogy valami vigasztalót is írjak:

ettől se fogytál volna 1,5 hónap alatt ~20 kilót, bármit is írjanak a reklámjában!


Miért? Mert átverés! Nem léteznek fogyasztószerek, melyeket bekapkodva mindenféle erőfeszítés nélkül lefogysz.


Táplálékkiegészítők vannak a piacon, melyek a fogyást segítik.

De csak akkor, ha életmódot váltasz:

nem eszel nasikat, rágcsákat, cukros üdítőket;

egészséges ételeket fogyasztasz (sok zöldség, fehér hús...);

ÉS mozogsz!


Így nyár végére 10-12 kilóval kevesebbet nyomhatsz. És mindezt teljesen egészségesen.

2013. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi és első válaszolnak írom , hogy se a kólát se a csokit nem szerettem utálom az édességet inkább csak sok kiflit eszek
2013. jún. 19. 09:42
 4/5 anonim válasza:
hány cm vagy?
2013. jún. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
chh :P 10 évesen? még akkor az én eszembe se jutott ilyen nagy baromság :/ most 13 vagyok, ha fogyni akarsz akkor mozogjál inkább és étkezz egészségesen és anyukádnak is ezt mondom!!!!!! Kiflit és kenyeret is jó lenne hanyagolni és áttérni a paleo étrendre, egészséges és még fogyni is fogsz!
2013. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!