Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha valaki Adipexet szed, és...

Ha valaki Adipexet szed, és esetleg a rendőr kérne drogtesztet, akkor kimutatja? Mert ugyebár fentermint tartalmaz, ami megtalálható az Amfetaminban is?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 19:57
 1/8 anonim válasza:
52%
Szerintem nem mutatja ki.Viszont!!!Ne szedj!!!Hidd el nem ér annyit.Attól még az is egészségesebb ha nem eszel semmit hetekig.Az adipexel leadott kilók duplán jönnek vissza majd ha lejössz a cuccról.Beteg lehetsz,nagyon!Nemhiába tiltották be!
2013. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Én büszkén vállalnám ha drogoznék.


Ha meg nem tudom bárki előtt felvállalni, akkor.. hehe, talán nem kéne?

2013. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Az a mennyiség, amit te a napi egy szem vackoddal beviszel, alatta van annak, ami miatt kiszednek a sorból és büntetőeljárást indítanának. Emiatt nyugodtan alhatsz, inkább az aggasszon, hogy ha csak ezzel a szeméttel tudsz edzeni és csak emiatt nincs éhségérzeted, akkor életed végéig szedned kell, vagy leteszed és visszahízol..?
2013. jún. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát. Igazából addig szeretném szedni (kb. egy hónapig), amíg összeszűkül a gyomrom,és be szeretnék állítani egy helyes napi étkezési módot, ami csak zöldség, gyümölcs és fehérjékből áll. Viszont idáig is próbáltam már eszerint étkezni, csak úgy érzem,hogy ki van tágúlva a gyomrom, és nem elég csak a zöldség meg a husi, vagy lehet,hogy elég, de egy óra múlva megint éhes vagyok. A gyógyszert egy hete szedem, csak zöldésgeket eszem, meg kevés husit, és úgy érzem,hogy kezd a gyomrom összeszűkülni. Egyébként a túlsúlyos cukorbetegeknek szoktak adni olyan gyógyszert ami segít összeszűkíteni a gyomrukat, és ez szintén fentermint tartalmaz.

Nem érzem magamat drogosnak, mert kétnaponta beveszek egy szem Adipexet, szerintem aki néha megiszik 1-2 üveg sört, ő sem alkoholista. Kedves Táplálkozás Harcművészes: Te mindig hihetetlen kedves tudsz lenni az emberekkel, és mindig mindenhez nagyon értesz....olyan sokoldalú vagy,hogy az már szinte gömb.Gratulálok.

2013. jún. 21. 10:20
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

A gyomor nem szűkül össze :D


Szóval miért is eszel drogot? Kamu fikciókkal bármit meg lehet ideologizálni.. népirtást, gyógyszerszedést..


A gyomrod mégis egy tágulékony, rugalmas falú szerv, ami nem szűkül össze csak akkor ha üres. Kövesd a magad valóságát, és ha ez az egészségednek nem is használ.. DE ÍRHATNÁL EGY KÖNYVET a magad világnézete alapján ami lepipálhatná a Harry Pottert. A fantasy regényeket szinte mindenki szereti, és ezekben ki lehet élni az ilyen elképzeléseket minthogy az adipextől vagy a kevés evéstől majd összeszűkül a gyomor..

2013. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha nem is szűkül össze, az amphetamin is olyannyira lefogyaszt, hogy utána évek kellenek hogy ismét el tudj hízni, vagy hajlam...
2013. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem mutatja ki.Viszont!!!Ne szedj!!!Hidd el nem ér annyit.Attól még az is egészségesebb ha nem eszel semmit hetekig.Az adipexel leadott kilók duplán jönnek vissza majd ha lejössz a cuccról.Beteg lehetsz,nagyon!Nemhiába tiltották be!"


1. kérdés: Próbáltad?? NEM

2. kérdés: Be van tiltva? NINCS


Én 13kilót fogytam 2 éve, ebből most januárban (államvizsgakor) jött vissza 5.... Szóval, ne általánosíts!!!


Kérdező: nem mutatja ki, mert nagyon minimális van benne

2013. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm a válaszodat. Te mennyi idő alatt fogytál le? mert én már lassan két hete szedem, és idái 1 kiló ment le. Zöldséget, húst eszem, és minden másnap tornázom.

2013. jún. 25. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!