Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyit kéne fogynom lány...

Mennyit kéne fogynom lány vagyok 187 cm 27 éves 65 kg? sziasztok most már 5 kg fogytam már csak 60 vagyok.

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Semennyit.. miért kéne? 65 kilósan még jó voltál, most már csak csontváz vagy, és mint tudjuk, csontokkal csak a kutyák játszanak.
2013. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
az elsőnek igaza van , miért akarsz te is anroexiás lenni?
2013. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó csúnya lehetsz akkor ezzel a 60 kilóddal.


Ehhez a magassághoz, olyan 67-72 kg lenne az ideális. De még akkor sem néznél ki testesnek, ha 75 kg lennél..


Most borzasztó vékony lehetsz... az nagyon visszataszító.

2013. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

semennyit,inkább tornázzál ha formásabb akarsz lenni,de gyorsan szed föl azt az 5kilót amit leadtál,légyszíves ne akarj anorexiás lenni

ha kiszámolod a testtömegindexedet 17.16-ot ad ki,kimásoltam az egyik részt az alatta lévő szövegből:

"A modellek képviselte, szinte kóros soványság azonban nem egészséges, az õ testtömeg-indexük legtöbbször jóval 18 alatt van, amely már középtávon is egészségügyi kockázatot jelent!"

2013. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 167 cm vagyok és ennyi kg. Voltam 48 kg is, de ennyire még nem éreztem jól magam. Látszik, hogy nő vagyok, van fenekem, cicim, picike pocak. Csinosan állnak a ruhák, van csípőm, derekam, és a világért se kínoznám magam egy egy finom falat nem megevésével, csak hogy úgy nézzek ki, mint egy címlaplány. Szerintem se kellene már fogynod, sőt... :)
2013. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es, 2-es, 3-as, 4-es!


Menjetek már át ebbe a topikba is!

Ott egy csont és bőr lány, de őt mindenki dicséri.

Miért van az, hogy ha számot ír valaki, akkor rögtön mindenki "anorexiázik", de ha feltesz egy igazi anorexiás önmagáról egy képet (a lány képes átfogni a combját a két kezével a legvastagabb ponton!), akkor jön a szöveg, hogy "milyen szexi"?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2013. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Én nem látom a linkelt képet következésképp nem tudok válaszolni. Nem látom mennyi zsír lehet rajtad, testzsír arányt sem írtál.


Egyél egészségesen, szinte 0 keményítőt és legfeljebb egy kevés gyümölcsökből származó cukrot, a többi szénhidrát zöldségekből származzon, ezek mellett húst, gombákat fogyassz, semmi 'műkaját'. Így egészséges lesz a tested, ha van mit fogynod akkor az le fog menni. Nyilván közben edzeni kell, mindenkinek edzenie kell. És jóllakásig kell enni, ez a mérték.

2013. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Imádom a karcsú,vékony csajokat!Gyönyörű lehetsz!:)
2013. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Képet, képet (!)
2013. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!