Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ezt próbálta már valaki?

Hejdi kérdése:

Ezt próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
[link] ha igen beválik? Van valamilyen mellékhatása?

2013. jún. 25. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod a leírását a "csodavíznek", akkor figyelmedbe ajánlom EZT a bekezdést:


"A módszer követői szerint ehhez még koplalni sem kell, elég, ha négy napon keresztül nem eszel nehéz, zsíros ételeket vagy cukros édességeket, és ügyelsz rá, hogy a napi energiabeviteled lehetőleg ne haladja meg az 1200 kalóriát."


Ha ezt betartod, akkor NEM kell csodaitóka, a napi 1200 kcal-os étrenddel, amiböl kihagyod a zsíros, cukros dolgokat, elég a fogyáshoz.

2013. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én három hete vagyok 1200-1300 kcalon, mellette sokat mozgok, a tápanyagösszetételre is figyelek így fogytam három hét alatt 2 kilót. Szerinted van annak értelme, hogy 4 nap alatt három kiló?? Mert szerintem nem. Nem kell mindent bevenni.
2013. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én se nagyon hiszem el, azért kérdeztem.
2013. jún. 25. 22:38
 4/7 anonim válasza:
Én pont most iszom, szerintem működik. Eddig 3 nap alatt lement másfél kiló, pedig ugyanúgy étkezem, mint előtte. Többet eszem, mint 1200 kalória, de nem is eszem annyira sokat. Ezek önmagukban is zsírégető, vízhajtó hatású zöldségek, együttesen csak felerősítik egymás hatását. Tisztítókúrának, meg arra, hogy elkezdd a fogyást (megmozduljanak a kilók) arra tökéletes, és egészséges is, szóval ártani nem árthat.
2013. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. :) szerintem én is kipróbálom. :)
2013. jún. 26. 21:00
 6/7 anonim válasza:
Egy próbát megér. :) Nem veszít vele semmit az ember, maximum még több vitamin jut a szervezetünkbe. :) És finom is, én szívesen iszom. Nem hinném, hogy lenne mellékhatása, végül is mindegyik természetes anyag.
2013. jún. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

AZ elsőnek üzenem, hogy napi 1000-1100 kcalt eszem és már 3 hete súlyt tartok

ezt a vizet én hétfőn próbálom ki

2013. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!