Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hasznalta valaki a Green...

Hasznalta valaki a Green Coffe Bean Pure termeket?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2013. júl. 4. 06:44
 1/3 anonim válasza:

Halli. Én most kezdtem el 3 napja ezt a terméket szedni.

[link] és szerintem hat is mert nincs úgy étvágyam és folyik rólam a víz. szóval majd meg látom. De én is kíváncsi vagyok mert sok ember keresi ezt a terméket.

2013. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wook válasza:

Nézegettem a termék mind a 2 honlapját amit találtam magyar nyelven, kísértetiesen hasonlít, az áram stabilizátorhoz, ami 70%-al "csökkenti" az áram költségeket, vagy az adalékhoz ami 90%-al "csökkenti" az autó fogyasztását. Angol fórumokon érdemes először rákeresni, nagyon tanulságos lesz, és pillanatok alatt rájössz, hogy a csoda pirulák lehet még kávét sem láttak (bár nem bizonyított)!!!


Árulkodó jelek: Magyarországon forgalmazó cég és nincs megadva magyar telefonszám, emailcím, székhely, vagy telephely. Ha rá keresel google térképen a Mayer Laboratories Inc 1950 Addison Street, Suite 101 Berkeley címre a hatalmas eladó táblát találsz rajta (az épület egyébként nem hasonlít a honlapokon feltüntettet épületre)... A cégjegyzék számot ne is keress...


A weboldal alján találhatsz pár hozzászólást. Próbálj meg Te is hozzászólni! Sikerrel jártál?


A weboldalon található pecsétek és tanúsítványok: A 100% TISZTA matricát ha bemásolod google képkeresőbe olyan képtalálatokat fog kihozni, amik mögött már nincs működő oldal, illetve ugyan ilyen fogyasztó termékeket találsz. Szóval ez a jelzés nem ér többet mint ha én filctollal ráírnám a halálfejes flakonra, hogy 100%-ig frissít.


A terméknek nincs OÉTI száma!!! Könyörgöm ne vegyetek olyan gyógyhatású készítményt amit nem vizsgáltak meg? Honnan tudod, hogy nem a benne található patkányméregtől izzadsz, illetve vagy étvágytalan??? Senki nem ellenőrizte!!!


A megjelent sajtó anyag vicc! A zöld kávéval sokan foglalkoztak számtalan publikációt találtam róla, mik az összetételek és az élettani hatásokat vizsgálják:


[link]

[link] (ez az első kettő amit dobott a kereső) de az oldalon található „hivatkozás” mögött nincs valós tartalom.


Próbáltam a tényeket összefoglalni. Ettől függetlenül a termék lehet a világ legjobb fogyasztó tablettája mi 100%-ig azt tartalmaz ami rá van írva.


Csak egy kérdésem lenne: Ha véletlenül le állna a veséd, vagy kapnál egy heves allergiás reakciót kinél és hol reklamálnál?

2014. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez igaz...koszonom utolso :)
2014. febr. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!