Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan kell alkalmazni a...

Hogyan kell alkalmazni a citromlé dietat? Esetleg valaki próbálta mar? Hatásos volt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha csak azt iszod és nem eszel semmi normális ételt, amiből fel tudná használni a tápanyagokat a szervezeted, akkor úgy-ki-fogja-marni-a-gyomrod-a-sok-citromlé, hogy aztán sírhatsz a kórházban a széjjelmart gyomroddal. És még jópofa hiánybetegségeid is lesznek.

Tessék normálisan enni, valamelyik most feltett kérdésben egy Lipton nevű felhasználó jól leírta(asszem feletted van valahol az a kérdés, hogy kell egészségesen étkezni.)

2013. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem használunk divatdiétákat (a többség).


Húst, zöldséget eszünk meg tojást, halat, gombákat, gyümölcsöket (és van aki tejtermékeket és némi rizst, zabot).

2013. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én nem is akarok mellette semmi ételt elhagyni.

úgy hallottam hogy reggel délben este kell langyos vízzel citromlevet inni

2013. júl. 9. 16:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha iszol citromlevet, (vagy zöldteát, zöldkávé akármicsodát, ami szintén divat mostanában), nem attól fogsz fogyni, hanem az alap étrended miatt :)
2013. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egy éve változtattam az étrendemet, akkor sikerült fogynom 10 kg-t, de most hiába ugyan azt az étrendet követem, sajnos már nem fogyok, így ezért akarok mellé még valamit, amitől talán hatásosabb
2013. júl. 9. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Minél kevesebb valakinek a súlya, annál nehezebben fogy.

Gondolj bele, egy 100 kilós ember viszonylag könnyen le tud fogyni 90-re (akár sétával is), de egy 60 kilós nehezebben megy le 50-re :)


sportolj többet és húzd meg jobban a kajahatárod, ha még fogyni akarsz, mást nem tudok tanácsolni. további sok sikert!

2013. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert a változtatás valamiért ritkán az hogy:

0 kenyér, 0 tészta, 0 rizs, 0 cukor, 0 tej, 0 müzli.. :)

2013. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezek közül az ételek közül kenyeret csak teljes kiőrlésűt eszek, de azt is csak elvétve néha néha, tésztát azt csak levesbe, a rizs az talán amit nem tudok helyettesíteni mással, tejet meg műzlit soha életemben nem szerettem
2013. júl. 11. 10:28
 9/10 anonim válasza:

Én azt ajánlom, hogy akár egy scitech vagy egy biotech boltba menj be, ők tuti tudnak valamit javasolni, mondjuk fehérjét valamelyik étkezés elhagyására.

Persze a sport a leghatásosabb de egy próbát mindenképp megér.

2013. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előbb azért legyen keményítő-cukormentesség, na ezután lehet diétázni meg citromozni, de nem lesz rá szükség.


Rizs helyett -> karfiol'rizs'.

Vagy cukkini.

2013. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!