Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pickwick Zöld tea segíthet a...

I hate this world kérdése:

Pickwick Zöld tea segíthet a fogyásban?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ja! Főleg ha kaja helyett iszod!
2013. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

a Zöld tea a jó ,mert sok antioxidánst tartalmaz.


A zöld teánál csak a fehér tea a jobb, a legerőteljesebb zsírégető tea 2x jobb.

[link]

2013. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ne ízesítsd, max. édesítővel de szerintem arra sincs szükség. :) akkor segít, ha sportolsz és egészségesen eszel!
2013. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lipton. ***** válasza:
Simán, még a főzésben is segít!
2013. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem attól fogsz lefogyni, drága, hogy zöld teát iszol, hanem hogy kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz. Ezt tudod testmozgással segíteni, illetve a szénhidrát- és zsírfogyasztás csökkentésével.
2013. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 melcsiboszi ***** válasza:
Nemrég szültem, a terhességem alatt rászoktam, hogy napi két kávé helyett egy kávét és egy zöld teát iszok, persze ízesítés nélkül. Nem híztam egy dekát se, pedig hízékony típus vagyok, és van is rajtam jópár kiló fölösleg. Amúgy volt egy ilyen kísérlet, hogy normális étkezés (nem diéta!) mellett minden nap ittak zöld teát nem tom hány ember, és egy hónap alatt 2-32 kilót lefogytak, pusztán emiatt. Ha gyorsabban vagy többet szeretnél fogyni, mozogj is, meg kezdj vmi diétaféleségbe. Legjobb, ha mindent eszel, de mindenből csak keveset, ezt egy életen át lehet tartani, és nem jár akkora nagy lemondásokkal.
2013. aug. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 melcsiboszi ***** válasza:
Bocs a számot elírtam, 2-3 kilót fogytak, nem 32-t, az vicces lenne! :)
2013. aug. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 melcsiboszi ***** válasza:
Ja és fölösleges a Pickwick, semmivel nem tud többet, mint a Tescos vagy más olcsóbb márkák.
2013. aug. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, nagyon sokat segít!
2013. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!