Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek sikerült a green coffee...

Kinek sikerült a green coffee kapszulával lefogyni? Szerintetek igaz az állítás róla, hogy 1 hónap alatt akár 10kg-ot is fogyhatunk tőle?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz!

(ha nagyon nagy túlsúlyod van, az étrended rendben van, valamint mozogsz mellé. Bár a 10 kg így is sok egy kicsit, legyen mondjuk 5-6.)

Ha az étrend és a mozgás rendben, akkor még a kapszula sem kell :)

2013. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnos én is megvettem :( nekem sem vált be.. olvasgattam az interneten és már nem a csodára várok :) mozgás az kell és jót is tesz, de keresgélte ma neten meg egy újságban is olvastam a fatblockról.. ez megköti a hízást kiváltó anyagokat nem rakódik le.. olvass utána.. amit eszel azt nem engedi lerakódni amit mozogsz az pedig már a régi lerakódott zsírból éget... 2 hónapja használom és 4 kg mínusz.. olvass utána ez szerintem jobb, de hát minden ember függő..
2013. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. aug. 16. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem léteznek fogyasztószerek.


Létezik kenyér és cukorevés: erre úgy reagál a szervezetünk, hogy hajlamos hízni tőle. Tucatnyi módon kiváltja ezt, károsítja a szervezetünket. Kombinálva a tejivással, azzal a tejjel ami a kisbocit segíti felhízni tehénné, máris megkapjuk a túlsúlyos embereket.


És létezik a kenyérevést nélkülöző, tej- és gluténmentes táplálkozás, esetleg még csökkentett keményítő és cukorfogyasztással, ami mellett pedig nincs olyan hatás, ami kóros elhízást okozna. Ilyen egyszerű. Szó sincs kapszulákról, kávéról.. akármiről. Kajákról van szó, értelmes ételekről amiket érdemes megenni és különösebben nem értelmes töltelék kajákról, amik legfeljebb a hájat építik. De hogy ilyenekkel honnan lesz energia megelőzni, leküzdeni egy rákbetegséget azt ne kérdezzétek, mert nem is lesz. Ezért éri meg igazi ételeket enni, kapszuláknak pedig nem jut jelentőség.

2013. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pucca21 válasza:
Már rengeteg "csodaszert" próbáltam,de nem történt csoda (sőt az egyik ilyen kapszulától 2 hét alatt híztam 15 kilót,úgy,hogy nem ettem mellette semmi hízlalót)Nemrég Vettem zöld kávé kapszulát,sőt még kávét is mellé,de semmi,csak fájt a fejem.Ezután a "poros" diétát,de csak 1 hétig bírtam,ennek sem volt nagy haszna,pedig napi 20 percet eliptikusoztam mellé,és sétáltam is,csak elpuhultam tőle,de a súlyom nem változott.Most az étrendet tartom be amennyire tudom,mellette a torna..Tényleg nincs más lehetőség,bár nekem is nehéz volt belátni..Vicc az egész,a pénzünket elveszik,de nem adnak cserébe semmit!
2013. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!