Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valami olyan tea ami...

Van valami olyan tea ami "fogyaszt" vagy valami hasonló? A Stassen Pure Ceylon Zöld tea mire jó?

Figyelt kérdés

2013. szept. 6. 21:08
1 2
 1/11 schocko ***** válasza:
Minden tea fogyaszt ha édesítővel iszod és nem eszel mellé semmit...
2013. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami jó fosatós teát verj be minden délután!
2013. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan tea, amitől megfelelő étrend nélkül le lehetne fogyni. Aki ezt állítja, az hazudik.
2013. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Minden tea fogyaszt ha édesítővel iszod és nem eszel mellé semmit..."


Ez nem igaz, olyan hogy negatív kalória nincs...

2013. szept. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 schocko ***** válasza:
...arra gondoltam, ha tényleg nem eszik mellette semmit...csak tea egész nap...
2013. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Második napja nem eszek semmit, csak a teát iszom (nem is vagyok éhes,étvágyam sincs) akkor lehetséges,hogy leadjak pár(4-5) kilót?
2013. szept. 7. 13:59
 7/11 anonim ***** válasza:

"Második napja nem eszek semmit, csak a teát iszom (nem is vagyok éhes,étvágyam sincs) akkor lehetséges,hogy leadjak pár(4-5) kilót?"


Persze, főleg izmot, mivel a test csak x kcal-nyi energiát tud zsírból naponta kinyerni. De legelőször az izmok meg a máj glikogénraktárai ürülnek ki, ami önmagában nem káros, de nem is eredményez tartós fogyást, mert nem zsír, és ez ahogy elkezdesz megint normálisan enni, visszajön. Az izomveszteségtől viszont úgy fogsz kinézni, mint egy telexart zokni. Sok sikert!

2013. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

léteznek fogyókúrás teák,én is használtam és nagyon bevált!

de természetesen önmagában kevés...

biolife a neve,és egy tea keverékről van szó..vízhajtó,étvágycsökkentő hatása van

ha mellette oda figyelsz kicsit,nem eszel tésztát csak ritkán,több levest eszel,és folyadékot iszol,mellőzöd a kenyeret amennyire lehet..és netán még tornázol is mellette..gyönyörűen le lehet fogyni

ez ne azt jelenti hogy ne egyél semmit..ehetsz bármit!csak tudatosan kevesebbet egyél,és többet mozogj..a tea pedig felgyorsítja a folyamatot.én 6 hónap alatt fogytam 13 kg-ot..nem lógott a bőröm,hiszen közben izmosodtam is :)sok sikert!

2013. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

gondolom no vagy mert azok hisztiznek a sujik miat mar igy pofatlanul de megkerdem hanyeves vagy sulyod meg korod es magasagod erdekelne

amugy meg tenyleg minden tea fogyaszt ha edesitovel iszod de aszt nagy hulyeseg ha veszed a z uzledbol az ilyen szar fogyaszto teakat mert anyi minden hulyeseg van bene ami nem jo a szervezetnek ja es edzo vagyok tudom mit beszelek meg az ilyen szerek se jok csak az edzesek amivel lelehet adni jopar kilot tobit beszelhesuk privatba ha aka

rod

2013. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Ugy fogsz kinezni mint egy teleszart zokni" :D hat ezen jot rohogtem
2013. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!