Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Olyaokat kérdeznék, akik...

Olyaokat kérdeznék, akik szedtek valamilyen fogyasztószert, hogy mit, használt-e, mennyire, esetleges mellékhatások voltak?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 23:02
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Figyelj, én 20 kilót fogytam diétával és napi 1 óra mozgással! Nem éri meg ilyen vackokat vanni! Ne akard kikerülni a mozgást!
2013. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
Én nem használnék ilyesmit. Előfordulhat, hogy csak minimális hatása van, vagy esetleg semmilyen. Viszont ha belenyúlsz és ha valami "garázsgyártott"-at szerzel akkor még a végén csúnyán ártasz magadnak.
2013. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Még mindíg kíváncsi lennék tapasztalatokra :)
2013. szept. 26. 16:01
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én szedtem ezt a brutál bladet.. hát ahogy irják arra jo h lovédat erre kölsd , semmire se jo , pénz kidobás , nem csoda gyogyszer , vizhajtó , és picit meglök, felgyorsul a pulzusod , kocka hasat konyhában csinálod
2013. szept. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Mari53 válasza:
100%
BioTech Usa két termékét próbáltam: Eat Controll-étvágy csökkentő és L-Carnitine + Chrome- zsírégető.Sajnos egyik sem ér semmit, pedig nem volt olcsó, legalább is nekem nem használt.
2013. szept. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Arra kérlek, kérdező, hogy gondold végig a következőt. Tegyük fel, hogy valaki feltalál egy valóban hatásos fogyasztó szert. Hol lenne most az illető szerinted? Elárulom: hollyvoodi sztárok között zsebelné be a méltán kiérdemelt világhír vállveregető ajnározását. Ehelyett mit látsz? Mjadhogynem lábujjhegyen osonva, pult alól próbálják rád sózni a legújabb "csodaszert".

Hidd el, nincs ilyen. Az a fránya testünk úgy van összerakva, hogy mozgás nélkül elhízik, és előbb-utóbb megbetegszik.

2013. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ennél azért bonyolultabb a helyzet, mint a mozgás. Hízni vagy nem fogyni elsősorban a szénhidráttól fogunk. Én paleozok négy hónapja. Ugyanannyit mozogtam mint előtte, vagy mint pont egy éve. Olyan kb annyit, amennyit javasolnak minimum egészségmegőrzésre, talán pici többet. 28 kilót fogytam (125->97 / 186 cm) Nyilván bőségesen találsz majd ellenérveket, de ezek eddig mind meghasaltak. Nem káros az egészségre, mivel a jellegzetes betegségek, amik például a húsnak tulajdonítottak teljesen máshogy alakulnak ebben a rendszerben. Nem csak én alakultam így, hanem gyakorlatilag minden klub-sorstársam. De ha már drasztikusan csökkented a szénhidrátot, és elsősorban azt csak gyümölcsből és zöldségből nyered, sokat tettél. Az állati zsírt és húst ne vond ki, mert fontos katalizátor egyes folyamatoknak!
2013. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Továbá nem okoz hiánybetegséget, mert jelentősen javul az értékes anyagok felhasználása az által, hogy az általános gyulladásszintet szinte kinullázzuk. Ezáltal jobban hasznosul a fehérje, nem betegiti meg a vesét, ürülni tud a húgysav, és tud forogni a koleszterin anyagcsere rendszer.
2013. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jegyezzétek már meg. NEM létezik hogy olyan hogy fogyasztószer.

és az a szó hogy ZSÍRÉGETŐ sem létezik..

Egy módon lehet eltűntetni a zsírt a testedről, ha ELHASZNÁLOD. TEhát -> kevesebb kalóriát viszel be mint amennyire szükséged van, ezért az elraktározott zsírból fogsz táplálkozni. Nincs olyan szer ami eltűnteti a zsírt.


Aki le akar fogyni az mozogjon és étkezzen normálisan (nem koplalás, SOKAT ehetsz) semmi mást nem kell csinálni.


Minden más megoldás akaratgyengeségből fakad.. az emberi butaság határtalan :)

2013. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja és igen, FŐLEG az étrend a fontos.

Kb 80%ban számít az étrend, és 20%ban a mozgás.

És rájön az ember hogy van benne tartás és nem lusta dög akkor egyáltalán nem nehéz fogyni. Ne kifogást keress meg "szereket" hanem szedd össze magad..

2013. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!