Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adiponix-ot mindegy, hogy a...

Adiponix-ot mindegy, hogy a nap melyik részében veszem be?

Figyelt kérdés
Úgyértem, 2 étkezés mellett (napi 2 tabi kell), vagy fontos hogy x óra szünet legyen a 2 tabi közt, esetleg edzésnapon edzés előtt? stb stb...

2013. szept. 30. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Reggel és kora délután, mint minden termogenikus zsírégetőt.

De ha az árát minőségi táplálékra költöd, akkor jobban jársz...

2013. szept. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igazából 1. válaszoló leírta a lényeget.. én vagyok aki mindig hozzáteszi, hogy tök mindegy mikor veszed be, mert nincs semmi értelme. Nem azért híztál, mert nem ettél adiponixet, hanem feltételezhetően mert ettél kenyeret, tejtermékeket, azaz sok gyorsan felszívódó szénhidrátot, glutént.. Ezeket hogy takarítaná el az adiponix? Sehogy.
2013. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

a megfelelő kaja rendelkezésre áll korlátlanul.

azért híztam el mert rengeteg szénhidrátot ettem, és nem mozogtam semmit. viszont most diétázok, ahhoz vettem ezt, diétás étrend mellé

2013. okt. 2. 15:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Diétás étrend mellé minek költesz még ilyenre? Omega3, C-vitamin, D-vitamin, K2-vitamin már a szekrényben?


Komolyan arra vagyok már csak kíváncsi, hogy egy magyar embernek hogyan marad ezek után még pénze adiponixre? Gondolom megvannak a legalapvetőbb tápkiegek, mellette sok zöldség, hús.. akár bio, és még van keret adira. Ilyen esetben azt hiszem.. irigyellek.

2013. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

érdekes, hogy úgy irigyelsz, hogy olvastál tőlem kb 4 mondatot, de te már messzemenő következtetéseket vonsz le, úgy hogy nem tudsz semmit az életemről, na mind1...

Adiponix napi 100ft plusz kiadás, ami nem nagy összeg...

2013. okt. 3. 21:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Az Adiponix egy rendkívül rossz ár/érték arányú szer.

A Superwell terméke, ami a Scitec csoport tagja, csoporton belül is van sokkal jobb ár/érték arányú termék, pl. a Full Blast.

2013. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Idealista vagyok. Valaminek muszáj lenni.

Ha 100 forintod van adiponixra naponta, akkor az értelmes táplálék kiegészítésed nyilván rendben van.. Mint írtam: c-vitamin, D, K2, omega3.. és ezek is már egy tűrhető étrendre jönnek rá, mert akkor van értelmük. Tehát igen, irigy vagyok. Nekem ez most igen nehezen sem jön össze, márpedig ilyen apróságokra kell leredukálni a rövidtávú célokat. Magyarországon élünk.. nincs ebben semmi különös. Afrikában akkor irigyelnélek, ha kenyered lenne, ott megint más a szint.


De komolyra fordítva: étrended, többi (értelmes) táplálék kiegészítésed rendben van? Mert ezek nélkül.. nem könnyű megérteni, hogy mennyire fölösleges, értelmetlen pénzkidobás adizni. 100 ft.. De havonta már 3000 ...

2013. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na, végre, Tápival egyszer egyetértek. :)


Szóval, igen.


Multivitamin + C-vitamin + D-vitamin + kalcium + magnézium + omega3, ezek azok amik az alap kiegészítők.

Nálam ez havonta 5-6 ezer Ft.


Mellé tejsavó fehérje, az havonta kb. 10 ezer, pedig 5 kilós vödröt veszek, mert arányaiban az a legolcsóbb.


Az egészséges ételek (húsok, tojás, zöldségek, barnarizs, zabpehely) nekem kb. 20 ezer Ft egy hónapban.


Ezek mind fontosabbak fogyás szempontjából, mint egy bármilyen zsírégető...


3000 ezer Ft-ból inkább elmegyek a párommal valahová. :)

2013. okt. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Étrend meg van rendesen, táp kiegből is van (multi vitamin, c-vitamin, halolaj), de fehérje-shaket nem iszom, azt fölöslegesnek tartom, úgy sincs semmi nagy izomzat amit meg kellene őrizni.

__________________________________

Igen, ennyibe kerülnek, nem mondtam hogy nem. De nem is erről szól a kérdés.

Ennyi erővel ne menny sehova autóval, ne menj soha strandra, moziba, kondiba, színházba, étterembe stb stb, mert ez is mind pénzbe kerül. Nem értem mi a baj azzal, hogy volt rá fölösleges pénzem és megvettem.

__________________________________

btw: azzal ha azt mondod "omega3", még nem sok mindent árulsz el. Ez kb olyan, mintha a "piros almából" leírnál annyit, hogy "piros".

2013. okt. 4. 22:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az 'omega3' általános utalás, és általában érthető mit takar.


A színház és az étterem szórakoztat, értéke van. Az adiponixtól nem lesz jobb kedved, azt csak megeszed, de nincsen pozitív hatása. Étterem megadja azt amiért mész, adiponix nem.


Egyébként én csak irigykedek, már nem rosszindulatból persze. Csak sokszor nem értem, hogy egy éhező országban emberek mikre nem tudnak költeni.


Arany ékszert is megértem, mert szeretik. De adiponixet, flabelost ki szeret? Ezekre azért költenek, mert jó ígéretek.. de hazugságok.

2013. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!