Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki milyen diétával fogyott és...

Ki milyen diétával fogyott és mennyit? Melyik diéta vált be?

Figyelt kérdés
diétatippeket szeretnék,olyanokat amik abbahagyása után nem jönnek vissza a leadott kilook és valami anyagilag is megengedhetőt:)mozogni sajnos nem igazán tudok mert 5kor járok haza sulibol:S kb 8 kilot szeretnék lefogyni..légyszi irjatok valami joo diétát!:)
2009. nov. 9. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szénhidrátmentes diétavált be. Zabálhatsz nyugodtan húst(ebbe beletartozik a zsíros szalonna, kolbász, felvágottak bármi), zöldséget(bab, burgonya, kukorica nem ajánlott), tejtermékeket, tojást, amikor és amennyit szeretnél. De a kenyér, krumpli, édességek, gyümölcsök,rízs tiltott! Persze hosszútávon ez se hasznos, és nem is egészséges!De ha úgy csinálod ahogy én csináltam, hogy fokozatosan beépítettem a mozgást, csökkentettem, és később fokozatosan a gyümölcsöket akkor király vagy! ;) Kb. 2 hétig bírd az edzést, utána már nem fogod kibírni nélküle. Legyn az bármi, sport, tánc. 1 óra intenzív mozgás/nap. De egyszerre ne sokat, hanem fokozatosan lassan.Ui.: És ha megvan a kívánt alak, akkor lassan visszacsempészheted az étrendedbe a szénhidrátokat, de csak úgy lesz értelme ha le is dolgozod az az napi örömödet.
2009. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel. nekem is ez vált be. semmi szénhidrát az első héten , csak hús, tojás, sajt,natúr joghurt,túró, zöldségek és napi minimum 40 perc edzés, második héten reggelire ettem már zabkorpát is. szépen és éhezés nélkül lehet vele fogyni.
2009. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gyümölcs is tiltott?az miért nem ajánlott?..nekem vmi olyan kéne amiben nem kell sokat mozogni max sétálni mert azt mindennap rengeteget csinálom x)
2009. nov. 9. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
a gyümölcs a gyümölcscukor miatt tiltott, illetve nem ajánlott ezekben a diétákban. Ha fogyni szeretnél akkor bizony mozognod is kell valamennyit, és nem biztos , hogy csak a séta megteszi. Ha le akarsz fogyni valamit tenni is kell érte azért.
2009. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezzel fogyhatsz éhezés és mozgás nélkül. Ezt megigérem Neked. De nincs rózsa tövis nélkül. Nem valami egészséges. Ezzel súlyban, centiben látványos eredményeket érhetsz el rekordidő alatt, de ha mozogsz is valamit, akkor fogsz formásodni.
2009. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A gyümölcsök közül nem mindegyik tiltott, csak amelyiknek magas a cukor tartalma..(banán,szőlő,barack..)alma, narancs meg ilyenek nyugodtan..és hidd el még egy kis mozgás és sikered lesz:)
2009. nov. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!