Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vajon hatásos a trim 24 seven...

Vajon hatásos a trim 24 seven nevű fogyis tapasz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nem. anyósom inkább hízott...
2009. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem se jött be, az étvágyamat nem vette el, viszont ahogy abbahagytam a tapaszolgatást, olyan éhségroham jött rám, hogy felfaltam az egész hűtőt.. Szóval én is csak híztam tőle.
2009. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáltam, nem vált be. elpanaszoltam a patikusomnak, azt mondta, rosszul használtam, a számat kellett volna leragasztani vele.
2009. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én is próbáltam, szerintem nem ér semmit, ráadásul a macera is nagyon sok vele, sőt, nekem kicsit irritálta is a bőröm, de csak annyira, hogy egy nap szünet után okés volt a dolog, csak kellemetlen.

plusz nekem a felkar belső felére való ragasztás sem jött be, onnan 10 óra alatt simán lejön, nekem szigorúan melltartó alá kellett ragasztanom, hogy ott tartsa.

összességében nekem csalódás volt.

az alatt az egy hónap alatt míg használtam 3 kg-t fogytam, diéta és konditerem mellett...

2009. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!