Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen természetes étvágycsökk...

Hapci06 kérdése:

Milyen természetes étvágycsökkentőket tudtok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már egy hete nagyon nagy az étvágyam, és szeretnék valami természetes étvágycsökkentőt.

A maté tea jutott először eszembe. Nektek mi vele a tapasztalatotok?

Légyszi mondjatok még olcsó, és természetes étvágycsökkentőket!!!!



2013. nov. 30. 12:49
 1/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Az evést. :) most ebédeltünk, és a fiam, aki egyébként nagy adagokat tud megenni, most otthagyta a fele párolt zöldséget, hogy már jóllakott.


Az a helyzet, hogy egyből nem eszel annyit valamiből, amit nem szeretsz.


Gyógynövényboltban adtak évekkel ezelőtt pont ilyen cseppeket, 2-3 csepp kellett a nyelvre belőle. A muszlimok is használják Ramadamkor. Fogalmam sincs, miből van, de az eladók biztos tudják.


(A matét nem tudom meginni, nagyon nem szeretem. )

2013. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én mindenféle bogyó meg csepp nélkül oldottam meg ezt a problémát. Vagy fogat mostam és úgy már nem ízlett az étel vagy pedig nagyon undorító videókat vagy képeket nézegettem a neten és elment az étvágyam.

Tudom, hogy ez beteges, de nekem bevált :)

2013. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Zöldség, gyümölcs.
2013. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az étvágycsökkentők szerintem azért haszontalanok, mert aki el van hízva az eleve nem azért eszik, mert éhes, hanem "agyilag" kívánja. Ebben elhatározás kell és kitűzni egy célt, megtalálni azokat a dolgokat, amik motiválnak vagy éppen elriasztanak a "zabálástól", ahogy korábban írták. A sport nem szükséges a fogyáshoz, de nekem pl. kell ahhoz, hogy tudjam tartani a diétát és bár valamennyi kalóriát éget persze, de igazán mentális segítség
2013. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Próbálj mindig egyre kevesebbet enni, így összeszűkül a gyomrod és nem leszel annyira éhes.

Vagy foglald le magad valamivel. Ha nem csinálok semmi értelmeset, akkor én is folyton ennék.

2013. dec. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
SZAR:D
2013. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát ez az utolsó XD
2013. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!