Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a neve ennek a vényköteles...

Mi a neve ennek a vényköteles fogyasztó szernek?

Figyelt kérdés
A fodrásznál hallottam, hogy van egy vényre kapható tabletta, ami teljesen megszűnteti az étvágyat. A högy 17 kg-ot adott le 2 hónap alatt tőle. Csak figyelnie kellett, hogy ne felejtsen el enni. Ismertek ilyen szert? Azt hiszem D és O betű van a nevében....
2009. nov. 24. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Reductil a leg ismertebb talán. Orvos írja fel, emberenként változó lehet a hatása.
2009. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Reductil, Lindaxa, Adipex..ezek azok a gyógyszerek.Nekem nem hatott, barátnőm esküszik rájuk. Szerintem mindenképp az agyban dől el ha fogyni akarsz átkell programoznod az agyad!A lényeg az, hogy ha abbahagyod hamar visszajönnek a kilók..
2009. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt kifelejtették hogy méreg drágák...
2009. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Reductil mennyibe kerül?
2009. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
2. vagyok...igen elég drágák, én a Reductilt szedtem elöszőr olyan 10 ezer körül volt, a Lindaxa "csak" 6000 körül.( havi adag) De nem emlékszem pontosan.És függ attól is, hogy a gyengébb vagy az erősebb változata (10 ill a 15 mg-os)Én a 10-est szedtem, de nem használt. Most gyógyszer nélkül jobban tartom a diétámat.Az agyban dől el..ha rászánod magad anélkül is megy, ha a gyógyszertől vár az ember csodát akkor nem fog menni.Bár nem tudom. mint irtam barátnőmnek bevált, igaz ahogy abbahagyta vissza is jött 15 kiló minuszból 8 kg.Most megint elkezdte szedni...
2009. nov. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

hát fölösbe nincsen 10ronygyom!

ez gáz

akor ilyet se veszek

2009. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Méregdrága válaszoló vagyok, kicsit bővebben:

REDUCTIL 15 mg kapszula

28 darabos 6990ft

56 darabos 12990ft

Tesóm szedte, állítólag baromira pörget, volt, hogy aludni nem tudott.

Fogyott tőle, de ahogy abbahagyta vissza is szedte nagy részét.

LINDAXA 10 mg kemény kapszula

30darabos 4619 Ft

2009. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!