Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van rá esély, hogy 2010...

Van rá esély, hogy 2010 februárjáig leadjak 10 kilót?

Figyelt kérdés
Most 67 kg vagyok, 170 cm. Járok konditerembe (kb 4 hónapja, eddig 6 kg ment le), heti 3-4szer. Kajára odafigyelek. Kiegészítsem még ezt valamivel? Gondolok ezalatt pl. valamilyen otthoni tornára a kondi mellett. Nem a gyors fogyás a célom, hanem a tartós. Szeretném, ha a testem szép feszes és szálkás, izmos lenne. Légyszíves ne olyan válaszokat írjatok, hogy nem kell fogynom!!! Köszi:)
2009. nov. 27. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Sok vizet igyál. Kivált kondizás közben, de amúgy is. Reggel 5 és 7 között egy liter langyos-meleg vizet, ez "kötelező". És addig még ne egyél semmit. Azután még mindig csak ivás: 1 pohár-fél liter víz, benne 1-2 teáskanál méz, ugyanannyi almaecet (kellemes ital). Közben ha ugye már ott a reggeli rohanás, vigyél magaddal almát, esetleg banánt, délig nem kell más. Ebédre zöldségfélék, meg amihez hozzájutsz. Délután megint gyümölcs, vacsorára esetleg egy kis túró, méz, kenyér semmiképpen. Kell még egy kanálnyi finom olaj vagy az ebédbe, vagy az esti túróba, ahoá beilleszthető. Jó pl. megmelegíteni dobozos paradicsomlét, bele extraszűz olivaolaj, meg egy kis buláta, kész az ebéd. Este még herba tea, pl. citromfű, diólevél, vörös tea(Rooibos), gyömbér, ezek együtt finom teát adnak, kevés mézzel is jó. Ehhez lehet esetleg egy kis pászkát enni.

Én egyszer lefogytam 10 kilót kb egy hónap alatt. Akkor a nyersevés volt "műsoron" nálam, tehát csak nyersen ehető zöldség, pl fejessaláta, és gyümölcsök. Kibírtam. Nagyon lefogytam(42 kilóig, ez jó, mert a zsírpárnákban felrakódott toxinok is kimennek)) azután kezdtem hízni, most 52 vagyok, ami jó nekem.

2009. nov. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz a konditerembe? az a fő kérdés?

Ha fitnessz gyakorlatokat (futsz, kardiózol, erobikozol, stb): akkor van rá reális esély, és egyetértek az első válaszolóval, csak egy kis husit (csirkemellet) nyugodtan beletehetsz az étrendbe.

Ha tömegnövelsz (felső testre gyúrsz, body zol, fekvenyomsz, ilyenek): akkor felejtsd el a fogyást!!!

Aki tömegnövel annak fehérjében, és szénhidrátban gazdag kajára van szüksége. (hús, rizs) A nélkül nem megy.

Tehát vagy tömegnövelsz, vagy zsírtégetsz! a kettő együtt nem megy!

2009. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megtévesztő, ahogy írtam: február végére gondoltam, de március vége se rossz.
2009. nov. 28. 12:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként szálkásító edzést csinálok. Edző csinálta, azzal nincs gond...
2009. nov. 28. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem. teljesen reális esélyed van rá. Gondolom karácsonykor Te se akarsz diétázni, de januártól márciusig még van 3 hónapod. Én úgy tudom, hogy havonta 4-5 kg-ot egészséges fogyni. Így a zsírból felszabaduló toxinok nem terhelik meg nagyon a szervezeted, és a bőröd is feszes marad. Te már havi 3,5 kg-al is "jó vagy", az nem vészes. Én a kalóriaszámolásra esküszöm, ami bár macerás, de Te állíthatod össze a saját étrended (persze egészséges ételekből), mégis biztos lehetsz abban, hogy fogysz. Szerintem, hogyha egy kis karácsonyi dorbézolást is beleszámítunk, akkor kb. 1200 kcal-t kéne naponta enned edzés mellett, és gond nélkül lemenne az a 10 kilócska. Arra kell még odafigyelni, hogy sok vizet igyál és lehetőleg ízesítés nélkül, mert ha a szervezeted bármilyen ízzel szembesül (citromos tea, rágó,stb.) azt úgy értelmezi, hogy kaját fog kapni, leállítja a zsírégetést és megkezdi az emésztést. Szóval az állandó csipegetéssel, és az ízesített vízzel lassítod a fogyást.
2009. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. nov. 29. 01:16
 7/7 anonim válasza:
Én is fogytam 36 kilót nemrég, és nem először, 4 hónap alatt, tehát egyáltalán nem lehetetlen. Csak be kell osztani az evést + önfegyelem. Ez kell.
2010. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!