Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a jelenleg legmegbízhat...

Melyik a jelenleg legmegbízhatóbb, elismert fogyasztószer amelyhez hozzá lehet jutni? Vannak-e mellékhatásai?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

A legjobb fogyasztószer a tudatos táplálkozás és a rendszeres testmozgás. Ha ezek betartása mellett sem tudsz fogyni csak akkor érdemes ún. fogyasztószerekhez folyamodni.

A legegyszerűbb a cukor kiváltása édesítövel, a zöldteának is van ismert fogyasztó hatása, a natúr joghurt egy étkezés helyett. A többi kapszula meg por csak ezek után jöhet, egyik sem csodaszer.

2008. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb ilyen retek a központi idegrendszerre hat, ne szedd őket !!!!!!!!!!!!!Rengeteget ártanak, és igen mellékhatásai is vannak. Egy valamiről tudok, ami ártalmatlan, az valami homeopátiás szer, de mivel az gyógynövényes, szerintem inkább az csak palcebo.
2008. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Az elozo valaszadonak: nem akarok bunko lenni, de ha valamihez nem ertesz, akkor inkabb ne alkoss rola velemenyt! Azok a fogyasztoszerek amelyeket az erre szakosodott BOLTBAN LEGALISAN lehet kapni, egyaltalan nem artalmasak! Mellekhataskent max. eberebb leszel a hozzaadott koffein miatt, de olyan is van, amiben nincs koffein. Az elozo valaszado valoszinuleg a csodaszerkent "reklamozott" vackokra gondolt, amik altalab illegalisak, es csak orvosi felugyelet mellett erdemes szedni oket. Ezek vagy a hormonhaztartasodat befolyasoljak, vagy az idegrendszeredet, egyiket sem celszeru megbolygatni, mert nagyon komoly kovetkezmenyei lehetnek.

A kerdesre valaszolva: amit en ajanlok az Scitec ceg Reform nevu zsiregetoje, ettol picit elenkebb leszel, a benne levo (legalis, es artalmatlan) stimulansok miatt. A masik a Prolab-tol a Cuts2, ettol nem fogsz porogni, es ez szerintem hatasosabb, en is ezt hasznaltam.

A lenyeg hogy jol kell taplalkoznod, es mozogni is kell! Enelkul egyik zsiregeto sem er semmit.

2008. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha fogyni szeretnél, táplálkozz tudatosan, és igyál mellé "ginseng slim tea" nevű teát. Ez hatásos, mert sokkal jobb lesz az emésztésed tőle, de azzal számolnod kell, hogy az első nap lesz egy kis hasmenésed tőle. De no para :-) De ez nagyon hatásos nálam is bevált. És csupa gyógynövény!
2008. júl. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
2. válaszoló vagyok. Én sem akarok bunkó lenni, de dietetikus nővér vagyok, és nem szeretném, ha kioktatnál ez irányba, szerintem jobban értek hozzá. Bocs az offért.
2008. júl. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Testmozgás. Ingyenes, elismert és ha nem őrült módon csinálod, nincsenek káros mellékhatásai.
2008. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

2. valaszolo: Oke, rendben. Ha dietetikus nover vagy akkor biztos jobban ertesz hozza. En csak egy egyszeru sportolo vagyok, immar kilenc ev edzesmulttal, es olyan korokben mozgok ahol a taplalekkiegeszitok (koztuk a zsiregetok is) igen nagy szerepet kapnak. Kivancsi vagyok meg tudnal-e egyetlen konkret zsiregetot nevezni? (nem a unatkozo haziasszonyoknak valo teleshopos szarsagokra gondolok) Valoszinuleg nem, mivel eletedben nem hasznaltal ilyet, nem tudod mit tartalmaznak, csak vaskalapos modon ravagod hogy ne hasznald, mert bekava valtozol! Ez a tipikus laikus hozzaallas. Raadasul -mint ahogy irtad is- csak EGYETLEN dolgot ismersz ami mukodhet, akkor tenyleg nagy lehet a latoszoged ebben a temaban! Eddigi "palyafutasom" alatt tobb dietetikussal is volt dolgom, es mindegyik csak fujta a sajat elavult velemenyet, anelkul hogy legalabb utanezett volna valaminek. Erdekes modon mindegyikuk ugy nezett ki mint egy orias kotozottsonka...kerdem en ha annyira ertunk a dologhoz, nem ciki egy picit tehenne hizlalni magunkat dietetikuskent?

A vilagert sem szeretnelek kioktatni, es tisztelet a kivetelnek, en csak a sajat tapasztalataimat irtam le.


Ja, jut eszembe A Cuts2 nehany hatoanyaga a sok kozul: kolin, inozitol, l-karnitin, krom, methionine, lecithin. Tessek utananezni ezeknek, ha valaki talal ezekrol tiltast, vagy karos mellekhatast, akkor visszavonom amit irtam es nyugodtan hulyenek lehet nezni.

2008. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
83%

Kedves 2. hozzászóló, ha ön tényleg szakember, akkor mire alapozza érveit az egyébként boltokban, tehát vény nélkül kapható pl. zsírégető tablettákra? Mik azok a káros anyagok és mit okoznak?

Amit én szedek (S. F. B.), ezeket tartalmazza:

Vas

Krómium

Kolin

Inositol

Metionin

Betain HCL

L-carnitin

linolénsav

lecitin

L-Lysine

Magnézium-sztearát


Persze, aki nem tartja be a szabályokat és mondjuk túladagolja, annak tényleg veszélyes lehet.

2008. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én egy gyógynövény család termékeivel fogytam. (sunriderteaclub.mlap.hu itt minden le van írva róla)
2008. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
93%

Sziasztok!


Én magam ugyan nem vagyok szakértő a témában, de a barátom és a nővére egy fitness bolt tulajdonosai és vezetői, többek között scitec termékeket is árusítanak, és szerintük a Reform a legjobb zsírégető tabletta. Hozzátenném, hogy egyikük a SOTE orvosi karára jár, TDK-zik (tehát nem nővér lesz, hanem orvos), ötödéves, és keni-vágja hogy melyik szer mire hat és hogyan, és ő is szedte a reformot, én saját szemmel láttam mennyit fogyott. Ő emellett rendszeresen mozgott is, ez nyilván sokat segít, de bizonyos szintig anélkül is hat, persze nem olyan mértékben, mint diétával és sok mozgással egybekötve. Néhányszor besegítettem én is a boltban, és sok vásárló kéri ezt a terméket saját vagy mások jó tapasztalatai miatt. Remélem segítettem.

2008. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!