Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » TURBO DIÉTA? Hatásos? Többi lent.

TURBO DIÉTA? Hatásos? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 60 kg vagyok, 168cm. Rendszeresen mozgok, de az ünnepek alatt felcsúszott néhány felesleges kiló..szeretnék lefogyni 54kilóra. Ez szerintetek rendszeres mozgással és intenzív kúrával kivitelezhető?:)

2014. jan. 12. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Attól is függ, hogy most mennyire vagy kövér saját magadhoz képest. Le lehet menni 54kg-ra, de ha neked a normális súlyod 60kg, akkor annál nem érdemes lentebb menni.


Rendszeres mozgás és egészséges étkezéssel simán le lehet dobni a kilókat. De semmi trbódiéta, az mind fasság.

2014. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Minőségibb tápláléknak tűnik, mint az amit az ünnepek alatt ettél és híztál tőle? :)
2014. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Hatásos igen, nekem mindig bevált!!! És nincs éhezés közben. De a magasságodhoz képest tökéletes súlyban vagy most..
2014. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Utalok rá még egyszer, az egyik legócskább kaja amit meg lehet enni. Ha ez számít valamit :)


Számít elvileg, mert mindenki arról beszél, hogy nem szeret beteg lenni, ha beteg lesz akkor orvoshoz megy mert meg akar gyógyulni.. tehát akkor elvileg midnenkinek számít, hogy mit eszik és milyen az egészsége :)


Akkor viszont nincs t.ditapor.

2014. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek:) azóta sem kezdtem bele a kúrába..
2014. jan. 28. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
ha fehérjét szeretnék, akkor NE EZT!!! menj be egy Scitec vagy egy Biotech boltba és vegyél normális minőségű nőknek kifejlesztett port, ne ezt a szart
2014. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Nincs nőknek kifejlesztett fehérjepor, ahogy nőknek kifejlesztett étel sincsen. S a két itthoni marketingkirályon túl is van élet, akár meglepően jó, mondjuk Myprotein.


Viszont ez a turbó diáta tényleg a legvackabb cucc a világon kb.

2014. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
én kipróbáltam, nem vált be...
2016. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!