Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zabkása diéta sokat segíthet?

A zabkása diéta sokat segíthet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

A szénhidrátevés sok emebrnek segít.


Főleg afrikában, ahol csak azért nem halnak éhen, mert zabhoz hasonló szénhidrátot tudnak enni, nagyon sokat segít.

2014. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon leszeretnék fogyni és ajánlották nekem ezt a diétát
2014. febr. 6. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez mit takar.

Mindenesetre nekünk a férjemmel az életmódváltásunk első lépcsőfoka az volt, hogy minden pékárut elhagytunk, és reggelire zabkására váltottunk, illetve zabpelyhet ettünk különféle módokon elkészítve (akár pl. rántottába keverve).

Az eredmény döbbenetesen gyorsan jött. Aztán kezdetben még, amikor nem csináltunk jól mindent, és este esetleg ránk tört az ehetnék, akkor is a szokásos szendvics helyett inkább ettünk egy kis zabkását pl.

KEZDETNEK jó volt (pár hét volt az "átállás"), azóta már több mindenre figyelünk, és szénhidrátot este max. párolt zöldség formájában eszünk.

2014. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

Kifejezetten károsnak és hizlalónak tartjuk az olcsó keményítő forrásokat, a zabot is.


Fogyáshoz a természtes étrend, azaz a zöldség és húsevés (sarkítva) az ideális.


Persze sokféleképpen lehet fogyni, de jó ételeket fogyasztva a legkönnyebb, így lehet bevinni a legtöbb hasznos tápanyagot, vitamint, megtartani az egészséget.


A zabnak nincsen pozitív jelentősége a táplálkozásban, mint írtam az éhezésen segít..


Hízáshoz testépítők szeretik még használni, mert olcsó kalóriaforrás.

2014. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, én is hallottam màr erről, hogy peregnek le a kilók ha zabpelyhet vagy korpàt esznek, de az tele van szénhidràttal!

Talàn mert megdúzzad a gyomorban és telítettség érzést ad.

Én nagyon szomjazom is rà.

2014. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tibcsi70 válasza:

Mit értesz azalatt, hogy zabkása diéta?Csak azt eszel egész nap?Az ilyen csodadiétáknak, mint a káposztaleves, Atkins, stb...általában nincs hosszú távú hatása.

Ha valóban tartósan szeretnél fogyni, akkor annyit kell tenned, hogy mérsékled a szénhidrát beviteledet, több fehérjét fogyasztasz és heti 4-5 alkalommal edzel!1 hét alatt max. 1 kg adható le, ha ennél több megy le, akkor az biztos, hogy az izom is és víz is, amit ugye nem szeretnél!

2014. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!