Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A gyumolcs salata segit a...

A gyumolcs salata segit a fogyasban? Ki hasznalta?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem. A gyümölcsben meglepő módon gyümölcscukor (fruktóz) van,amiből kb. 50 grammot tud tárólni a máj (az izmok nem),a többi megy a zsírraktárba.
2014. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
honnan tudod?
2014. febr. 10. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi,nem a Kiskegyedből! A testépítő oldalakon,ahol valóban értenek a táplálkozáshoz,egy csomó hasznos információt talál az ember.Egyébként én magam sem eszek gyümölcsöt szálkásításkor.
2014. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg onnan, hogy többet foglalkozik ezzel a témával mint az aki gyümölcsökkel akar fogyni.


Amikben semmi esszenciális tápanyag nincs, de cserébe tényleg jó cukrosak.

Tök jó kaják, csak nem fogyás alatt.

2014. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Boteronak igaza van.


Még annyit hozzátennék, hogy az 50 gramm fruktóz kb. fél kg gyümölcsnek felel meg (de ez ugyebár függ attól is, hogy milyen gyümölcsről beszélünk).

2014. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SmileyFace válasza:
Ha azt mint "fogyasztószert" szeretnéd használni, akkor nem. Viszont ha megéhezel dobj be inkább egy almát/narancsot szendvics helyett->a fogyás garantált. Legjobb lenne, ha elmennél egy jót futni egyébként.
2014. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen ha nem csokival eszed.
2014. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia! Korábban többfélét próbáltam, volt, hogy egy hétig salátákat ettem, csirkével, joghurtokat, mandulát, mogyorót. Akkor lement pár kiló, de nem fogyás miatt csináltam, hanem mint tisztítókúrát. Aztán újításnak gyümölcsökkel is kipróbáltam, és tutira mondom, hogy nem segít a fogyásban. Semmit se fogytam az 1 hét alatt, de fájt a gyomrom, amihez kétszersültet kellett enni.

De a gyümölcs attól még jó, és segít a fogyásban, ha valami helyett eszed. Pl. korábban csokit ettél, helyette megeszel egy almát, vagy ebéd utáni desszertet váltod ki vele.

Az ananászban viszont van olyan enzim, ami segíti a fogyást, de sajnos a legtöbb boltban, ami van konzerv, az tele van hozzáadott cukorral.

2014. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ananászról én is hallottam már ilyet, de nem a konzervananászról.


Amúgy tényleg nem segít a fogyásban, bár szerintem ennek nem is kell annyira utánajárni, elég egy kicsit gondolkozni rajta. A legtöbb gyümölcs teli van gyümölcscukorral.


A gyümölcs egészséges, ezért diéta alatt is belefér, de inkább kevesebbet mint többet. És inkább a nap eső felében, este már semmiképp.

2014. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!