Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ebben a témakörben miért nem...

Ebben a témakörben miért nem csak az válaszol, aki használt is valamit?

Figyelt kérdés

A legtöbb válasz úgy kezdődik, "én nem szedtem, de"

Ha nem szedted, nem tudhatod, miért válaszolsz??

Azzal nincs probléma, hogy ha valaki azt írja le, hogy szedte/itta/ette, de nem használt.


De ha NINCS tapasztalat, akkor miértmiértmiért????


Aki ebben a kategóriában tesz fel kérdést, az is tudja a sport+kaja kombót, nem ti világosítjátok fel őket róla, de nem is véletlenül írják ki ide a kérdést...


2014. febr. 21. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert nincs itt senki, aki fogyasztoszereket szedne, mert midnenki tudja, hogy az osszes atveres. Sajnos sok naiv ember jar ide kerdezni, na oket fel kell vilagositani arrol, hogy nem fog lefogyni semmifajta tablettatol.
2014. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert az emberek itt janiskodnak. Én is kétmillió olyan választ kaptam, ami nem a kérdésre a válasz kb. bármilyen témakörben. Amikor meg írom, hogy nem az volt a kérdé, akkor még én vagyok a bunkó.
2014. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert azt akarja ezzel tudatni, hogy Ő nem szedné a helyedben. Az "én nem szedtem de" nekem azt sugallja, hogy a "de" után következik egy másik alternatíva, amit javasolni akar, tehát csak jót akar, nem kell ezen felháborodni, nem kerül itt pénzbe a betű.
2014. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

általában a "nem is használ" szokott következni. Vagyis nem tudja, miről ír, de az biztos nem jó.

Nekem anno hála isten válaszolt valaki tapasztalatból, beszereztem az általa ajánlott helyről, és fogytam is vele 13 kilót.

2014. febr. 21. 10:05
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Még nem találtak fel fogyasztószert.


Innentől kezdve a kategória is értelmetlen és az ide érkező kérdések is.

2014. febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
NINCS fogyasztó szer,csak fogyasztást segítő készítmény,ami megfelelő diéta mellett lehet hatásos.Olyan nincs,hogy beszedsz valamit,azt eszel mellette,amit akarsz és a zsírt meg kifingod.
2014. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Amit Botero ír, olyan nyilván nincs, de nagyon sok minden van, ami elősegíti.

Én pl. hiába ettem megfelelően (dietetikusi előírásra) és sportoltam, amíg nem kezdtem el szedni (1,5 év után) valamit, addig semmit nem mozdult, utána 2 hónap alatt 13 kiló ment le...

2014. febr. 21. 14:41
 8/10 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt 13 kiló teljesen egészségtelen fogyás...
2014. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Én pl. hiába ettem megfelelően (dietetikusi előírásra)"


Akkor nem ettél megfelelően.


A dietetikusok inkompetensek, ez az ő (és a képzésüké) hibájuk.


Az hogy még komolyan beveszed a 'dietetikus mint táplálkozási szakember' dumát már a Te hibád.


Következőre még orvosnak is hinni fogsz, aztán felír valami sz.ar gyógyszert amire persze semmi szükséged nincs, de beveszed mert hinni fogsz benne.. ? Az orvosban, mint 'szakember' ?


Neeee... nem hallgatunk dietetikusokra, mert egyetemes szinten tanulnak hülyeségeket, enni meg kell tanulni de sokkal komolyabb forrásokat kell igénybe venni iránymutatáshoz, nem dietetikusokat. Ők csak úgy vannak, próbálnak úgy tenni mint akik hasznosak.. de nem azok.

2014. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jee, 0% :)
2014. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!