Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hashajtóval mennyit lehet...

Hashajtóval mennyit lehet fogyni és milyen gyorsan?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 20:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
64%
Eszedbe ne jusson! Tönkretennéd vele az emésztőrendszeredet. A hashajtót arra kell használni, amire való, nem fogyáshoz.
2014. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Semennyit, ellenben kiszaradni akar egy nap alatt is sikerulhet. Ennyire ostoba nem lehet valaki...
2014. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
De lehet.A gondolkodás hiánya ebben a témában teljesen normális.
2014. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én hallottam olyan sztorikat, hogy egy-ket ember nagyon hamar lefogyott tole
2014. febr. 25. 22:01
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

hat az igazan remek, ha hallottal ilyen sztorikat, es biztos tok hitelesek voltak meg minden, miert nem probalod ki? kezdesnek mondjuk minden nap 20 csepp guttalax, cseppentsd kockacukorra, ugy nem annyira keseru. de egy hetig am, nem csak par napig!


ugyis sokan vagyunk a Foldon, erted meg nem kar - es nem azert, mert kovernek gondolod magad, hanem mert ostoba vagy, mint az uritok.

2014. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hűhaaa, ez aztán nagyon komoly oltás volt. SE.

Figyelj, ha nem tudsz normàlis választ adni, ne kommentelj, mert erre nem vagyok kíváncsi ;)

2014. febr. 26. 01:42
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem normális,az te vagy.
2014. febr. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Figyelj, fel lett téve egy kérdést, ha szeretnél/tudsz rà emberi módon válaszolni , megteszed, ha nem , akkor nem kell semmit ideírni, köszi.:)
2014. febr. 26. 05:22
 9/13 anonim válasza:
45%
Lehet hogy valakinek szerencséje volt és fogyott tőle, de a hashajtó hosszútávon hazavágja a bélflórádat. Aztán egyszer csak azon kapod magad, hogy gyógyszer nélkül már nem is tudsz WC-re menni. Ráadásul tényleg könnyen ki lehet száradni tőle, mert kihajtja a szervezetedből az összes vizet. Az egész rohadt fogyókúra nem ér annyit, hogy ilyennel próbálkozz.
2014. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező! Még szép voltam és nőies.Ha tudnád,egyik-másik mit kap tőlem...

Hashajtó helyett inkább próbáld ki a normális,tiszta kajálást! Hidd el,akkor is lesz kaki!

2014. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!