Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek melyik a leghatéko...

Szerintetek melyik a leghatékonyabb sport ami fogyaszt?

Figyelt kérdés
szeretnék fogyni szerintetek melyik a leghatékonyabb?
2014. márc. 11. 20:58
 1/10 anonim válasza:
szerintem a tenisz meg a kerékpározás.
2014. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a diéta...
2014. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
diéta. sporttól izmosodsz, erősödsz, állóképességet növelsz, stb.
2014. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Nincs fogyasztó sport.


... hacsak nem valamilyen extrém sport mondjuk azzal jár, hogy balesetként elveszíted egy lábadat. Mert arra még ráfoghatjuk hogy 10 kilót fogyaszt. Mondjuk nem mind zsírból..

2014. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért kalóriaégetésre is képesek... Ha pl. valaki csak 6 órán át kemény hegyi kerékpározást nyom, az nem 1-2 ezer kalóriát éget el :D Ez azért segíthet. Én ilyeneket nem tudok, mindössze fagyban nyomtam teljesítménytúrát, de az is elég fogyókúrás nap volt a 9 km hegyen mászkálós gyaloglással és a szokásos mennyiségű evéssel :D


Részemről a mozgás inkább egészség, frissesség, a meglevő izmok megtartása témában jelentkezik, fogyásra nem használom, ott az étrend a döntő - bár mivel nem tudok keveset enni, jót tesz egy kis extra mozgás. Mozgás nélkül szerintem már nem tudok fogyni. Viszont szeretem megmozgatni az összes fontos izomcsoportomat, szerintem az a tuti, nem kiválasztani valami sportot, ami esetleg elhanyagolja némelyik részt.

2014. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha nincsen kalóriadeficit és diéta,akkor sportolhatsz te a legkeményebb kalóriaégető sportokat,pl küzdősport,kettlebell,nem fogsz fogyni.

csak hogy világos legyen.

amikor tömeget növeltem,akkor is eljártam kocogni heti 3x és lazán tudtam növelni a tömegem,mert kalória pluszban voltam.

aztán ha már hatékonyság.

ha nem sportolsz,akkor 1 óra szobabringától is feküdnél 3 napig izomlázzal.

ha meg lemennél boxolni 10 perc után meghalnál,mert nincsen állóképességed.

szóval sok kalóriát az edzett emberek tudnak elégetni.

2014. márc. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
súlytól függ. Séta, futás, bicikli. A futással ne próbálkozz, ha túlsúlyos vagy, előtte inkább séta és bringa. Azok kevésbé terhelik meg a szervezetet.
2014. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
futás, úszás, biciklizés
2014. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tamaspatrik válasza:

a küzdősportok

egyértelműen heti 3 eddzés és minden testrészed izmosodni fog a zsír pedig eltűnik

2014. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen nem volt igaz. Még a kemény mozgás sem fogyaszt..
2014. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!