Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » S. O. S. Nektek melyik fogyóku...

S. O. S. Nektek melyik fogyókurás tabletta vált be? Segít. Setek!

Figyelt kérdés
80kg vagyok 55kg-ra szeretnék lefogyni.
2014. márc. 12. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Probaticol.
2014. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Egyik sem! És az internet világában épp elég helyen olvashatnád, hogy ezek a szerek NEM válnak be.

Nincs olyan hogy fogyasztótabletta. Vannak olyan enzimek, amelyek serkentésével/gátlásával kísérleteznek fogyasztószer létrehozása céljából, de egyelőre nem találtak még fel olyan szert, amely hatékonyan és súlyosabb mellékhatások nélkül segítené a fogyást.

Étkezz normálisan: napi max. 1400 kcal, nincs cukor, liszt, keményítős ételek, sok zsiradék...

Ellenben igyál sok vizet, egyél sok zöldséget, fehérjét, mértékkel szénhidrátot is(gyümölcs, köretet csak keveset: ez lehet barna rizs, kuszkusz, bulgur, korpovit...).

Nekem segít, ha mindennap megeszem 1-2 kocka (min 70%-os) étcsokit, ez egyrészt egészséges, másrészt nem vágyom mindenféle édességre.

És mozogj! Mozgásra szüksége van szervezetednek: enélkül hamarabb leépül a csontozatod, lassabb az anyagcseréd, nehezebben fogsz fogyni. Kezdetben egy kis séta/kocogás, beiratkozhatsz csoportos foglalkozásokra: tánc, zumba, aerobik, csapatsport... mindegy, csak kezdj el valamit, aztán majd alakul.

És garantálom, hogy ha ezeket betartod, fél év múlva már nagyon közel leszel az áhított célhoz, akár el is érheted.


-egy medika-

2014. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! 1-2 almát meg szabad enni fogyókúra mellet?
2014. márc. 12. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy meg! Vagy ez ironikus volt?

Nekem is mindig súlyproblémáim vannak, vizsgaidőszakban repülnek rám a kilók.

De aztán éhezés nélkül, kiegyensúlyozott táplálkozással és mozgással sikerül leadnom a pluszkilókat.

Nem kell éhezni. Csak nem kell többet enni a szükségesnél ( ez a legnehezebb, mert sokszor lehet, hogy nem vagyok éhes, de attól még be tudnék nyomni egy tábla csokit), amit mondani könnyű, de egy hét alatt át lehet állni, ha kitartó maradsz.

Az a lényeg, hogy az édességeket, tésztákat, tehát a fölösleges kalóriákat hanyagold. Most amúgy könnyebb lesz, mert jón a jó idő, és egyre több gyümölcsöt meg zöldséget lehet olcsóbban kapni a boltokban is :)

2014. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2014. márc. 12. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Medika válaszához képest lényegi eltérés:


1400 kcal baromi kevés. Ennyit heteken át enni igazi kínszenvedés, és erővesztéssel is jár.


Ha valaki eleve nem eszik lisztet, keményítőt.. akkor az ehet jóval több, normális mennyiségű ételt. Alacsony zsírbevitelt sem kell tartani, így sokkal jobban jól lehet lakni, egészségesebb, nincs erő/izomtömeg csökkenés, és kényelmesebb az egész ráadásul tartható életmód lesz, nem egy kúra ami után visszahízik az ember.


Csak ennyit szerettem volna.

2014. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ha átállok diétára, még 1400-et sem viszek be. Nem számolom grammra, egyszerűen tudom, hogy amikor elkezdek fogyni és naponta két órákat mozogni, olyan flashben vagyok, hogy nem vagyok éhes. Reggelire sokat szoktam enni, nem nézem mennyit, csak hogy mit. Ilyenkor úgy eltelek, hogy a nap hátralevő részében sokkal kevesebbet eszem, mégis tök aktív vagyok, és nem szoktam izomból fogyni, csak hájból.
2014. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!