Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » En 3 napja szedem az adipexet,...

Ciposszekreny kérdése:

En 3 napja szedem az adipexet, eddig egyetlen hatasa hogy nincs etvagyam. Amiket olvasta, nem erzekeltem. Normalis?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
A drogokra való érzékenység eltérő személyenként, továbbá eleve adott dózis hatása a testtömegtől is függ..
2014. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rosszul gondolom, de szerintem a patikaban nem arulnak drogokat,..
2014. ápr. 10. 15:43
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

Igen, akkor rosszul gondolod. Úgy szedsz gyógyszereket, hogy közben nem is néztél utána ezeknek a szereknek?


És szerinted ezt jól csinálod?

2014. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem senkinek nincs joga a masik felett itelkezni, kerdore vonni...
2014. ápr. 11. 14:11
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Pedig én egyrészt megtehetem, önhatalmúlag, másrészt nem teszem meg veled.


Bár hihetetlennek tartom, hogy te nyomatod a phentermint miközben lövésed sincs a gyógyszerekről, drogokról, eközben arról írsz hogy ki hogyan ítélkezhet.. Az hogy én, te vagy más hogyan viselkedik, ítélkezik az ELMÉLET.


Az hogy bármiféle ismeretek nélkül lazán tolod az Adit miközben azzal sem vagy tisztában hogy mi fán teremnek a drogok, ez a GYAKORLAT.


Elnézést, hogy ítélkezőnek és bántónak találtál de.. kérek egy dolgot. A saját lelkiismeretedet a legnagyobb véletlenből se vetítsd ki rám. Nehogy az legyen hogy saját magad ítéled el azt amit csinálsz miközben rám irányítod ezt..

2014. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat igen imadom az ilyen okos es tokeletes embereket, kar hogy eletuk annyira nyomorult, hogy nincs mas dolguk csak hogy masokat, kioktassanak hogyan kell annyira tokeletesnek lenni, mint O. :) vicces az ilyeneken jot nevetek. Kerem a kovetkeztot... :D
2014. ápr. 12. 08:43
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Megkaphatod a következőt:

Senki sehol nem mondta hogy tökéletes lennék, vagy hogy nem nyomorult az életem (bár meglepő módon, nem az).


Viszont még mindig te szedsz gyógyszert. Akkor miről is beszélünk?

2014. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:D :D :D :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. ápr. 12. 13:23
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem lenéző és gúnyos nevetős szmájlikat írtál :)
2014. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én szedtem. Ha te gyógyszertárban vetted, az nem adipex, hanem adiponix, adipokil vagy hasonló, nézd meg pontosan :) Itthon sajnos nem lehet gyógyszertárban kapni.

Nem mindenkinél lépnek fel a mellékhatások, ami 10ből 9 embernél megjelenik, az a szájszárazság, de ennek is csak annyi a vonzata, hogy sokat fogsz inni, ami nem baj (ha nem colát iszol, persze).

A fő hatása, ami miatt szedik is az az, hogy elnyomja az éhségérzetet, ami nálad működik is. Ettől függetlenül figyelj oda, hogy egyél!

2014. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!