Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Vízhatótól lehet fogyni? Ha...

A Vízhatótól lehet fogyni? Ha igen mennyit? Milyen vízhatók vannak amik erre jók?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
mi az a vízható? :D
2014. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fogyni nem lehet tőle, csak a mérleg fog kevesebbet mutatni a víz hiánya miatt. A zsírod ugyanúgy megmarad, csak ha sok vízhajtót szedsz kiszáradsz.

Vizesedésre én petrezselymet szoktam enni, természetes úton szabadít meg a fölös víztől.

Gyógyszert ne szedj erre, főleg ne indokolatlanul, fogyókúrának meg ne nevezd.

2014. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem víható, hanem vízhaJtó az, amire gondolsz.


Fogyni nem lehet töle, és ha indokolatlanul szeded, igen komolyan megbetegedhetsz töle.

2014. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nagyon okos, mondhstom. Nem fogyni fogsz , hanem elhalalozni tole.
2014. ápr. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen pont erre számítottam! Már mint az ilyen emberekre hogy nem vízható stb. Tudjátok én is ember vagyok és hibázhatok. Nem kell egyből reagálni ha meg hülye vagy hozzá akkor meg menj tovább az oldalon. Köszönöm az érdekes válaszokat eszemben sem volt szedni vízhajtókat sőt... Egy kérdés volt csak. Ezeket már tudtam. Köszi a válaszokat:) További szép napot:)
2014. ápr. 17. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ilyen emberre számítottam, mivel fogyasztószer kategóriában írtad, azt hittem valami új csodaszer.. de rögtön le kell szólni az embert...
2014. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen némelyk ember csak azért ír, hogy "írjon már valamit ossza az észt" de azt nem fogja fel hogy senki nem kíváncsi rá. De mindegy is.
2014. ápr. 17. 23:08
 8/9 anonim ***** válasza:
látom nem érted :D elvette az eszed a fogyókúra :D
2014. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem sikerült... kevesebbet mutatott a mérleg, de csak egy ideig- mivel nem zsír,hanem csak víz volt kevesebb bennem, szóval egy finom vasárnapi ebéd után újra annyit mutat a mérleg, mint azelőtt:( :D
2014. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!