Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Jó fogyasztótabletta? Látom a...

Jó fogyasztótabletta? Látom a hirdetéseket de nem tudom, hogy ezek hatásosak-e. Valaki valami tapasztalat? Melyiket vegyem ha veszek? És használ?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Abból a pénzből vegyél sok zöldséget, gyümölcsöt, az fog garantáltan használni, ha megeszed.


Mindegyik ilyen szer kamu, pénzkidobás.

Ha valamihez túl könnyű utat ajánlanak, akkor az NEM lehet hatásos. Az olyan dolgokért, mint fogyás, erő, dohányzásról leszokás, mind-mind meg kell küzdeni. Ha nem küzdesz, akkor nem lesz tartós, nem fogod értékelni. Könnyen jött, könnyen megy.

Arról nem is beszélve, hogy ezek a segédeszközök mennyire egészségtelenek. Kicsit szerintem gondold át, mit is szeretnél, mennyire hosszú távon, és mit vagy hajlandó feláldozni.

2014. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezért érdemes utána olvasni alaposan, nem elhinni mindnet, amit a TVben mondanak. Az ilyen szerek többsége kamu, sok negatív tapasztalatom van nekem is. De azt azért nem mondanám, hogy egyik sem ér semmit. Csak nem szabad bedőlni minden hihetetlen dolognak. Reálisan kell hozzáállni és elolvasni abból a szempontból melyik mit is ígér. Én fatblockot szedek, ez megköti a zsírt meg a szénhidrátot nekem bevált 4 kilót fogytam már vele. Persze az étkezés minden esetben fontos, de mondjuk én nem tudok lemondani a rizsről, krumpliról néha még nassolok is és így is ez az eredmény. Én jól érzem magam tőle és nekem ez számít. Mondhat bárki bármit.
2014. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!