Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zöld kávét próbálta már...

Zöld kávét próbálta már valaki? Vélemények?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 20:12
 1/6 Zsófia Tóth válasza:
Ne avval próbálj lefogyni.
2014. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is azzal akarok.Naponta sportolok és diétázok,csak azért hogy hátha besegít a fogyásban.
2014. ápr. 12. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
A fogyasba nem segit bele.
2014. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Feleslegesen ne dobd ki a pénzed! Én rögtön 3 havi adagot vásároltam.Ebből 2 havit megettem, az eredmény -40 deka!!!!!

Ez lehetett bármitől, de nem a zöld kávétól! Azóta már olvastam róla, hogy egy nagy kamu az egész.Saját káromon és is rájöttem, először alaposan fel kell deríteni a neten minden lehetséges információt, csak utána dönteni!!!!!!

2014. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SmileyFace válasza:
Én már próbáltam. 1 kilót adtam le (nem is biztos, hogy a zöld kávétól). Következmény: felesleges pénzkidobás. :) Nem éri meg!
2014. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolod, ha használna, nem azt harsogná egész nap minden Tv és rádióadó? Gondolod, hogy nem emelnének még életeében szobrot a "feltalálónak", és nem menetelnének hálatelt szívű férfiak minden évben a szoborhoz, hálaimákat zengve, hogy a feleségük ismét szép és kívánatos? Gondolod, hogy suttyomban, a pult alól próbálnák rád sózni?
2014. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!