Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek segitenek a...

Szerintetek segitenek a feherje, dietas porok? Meddig lehet szedni ezeket?

Figyelt kérdés
Most fogyott el a 2 dobozzal, es nem tudom h vegyek e meg egyet, napi 2x szoktam enni belolle, Sokszor lefekves elott is.....ez baj szerintetetk? Persze nem viszem tul a napi ajanlott bevitelet... ha megveszem a harmadik dobozzal is, szerintetek sok lenne a szervezetemnek?

2014. ápr. 17. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen márka!!! a normális fehérje hasznos is lehet. Én Scitec Nutrition Zero-t iszom, mert vega vagyok, nem viszek be elég fehérjét, ráadásul tejallergiám is van. Nincs rá limit. Addig iszod, amíg a fehérjét pótolnod kell
2014. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fehérje nem diétás por. Lehet vele fogyni és tömeget növelni is, de hogy melyik következik be az attól függ, hogy mit eszel mellé, mennyi a napi kalóriabevitel. Nem tudjuk mit eszel még, gondolom nem csirkemellet pulykával és hogy hány kg vagy, de bizonyára nem sok a 2 adag. Lefekvés előtt is jó, ilyenkor már szénhidrátot, zsírt nem szabad, de fehérje mehet.
2014. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi fehérjebeviteled max. fele legyen tápkiegből!
2014. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az etrendem valtozo,sajnos...probalok egeszsegesen enni...halat sokat eszek,csirke,zoldseg...stb sokat koltok ienekre mert le akarok fogyni 5 kgt.... Meg alapbol fontos h egeszseges legyek,de mindig Jon 1-2 nap amikor rengeteget eszek :( csoki keksZ...stb.. Es vissAhizom amit nagy nehezen leadtam....utana persze kezdem elolrol.... Persze az en hibam, de mar evek ota ezzel kinlodok....hat nem egyszeru le fogyni ez teny,es nekem csak 5 kgt kellene...de hat semmi nincs ingyen....:/
2014. ápr. 18. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
A fehérjétől nem fogsz fogyni. Azt a sportolók isszák, hogy fenntartsák a fehérje szintüket és az izom abból nyerjen magának erőt a fejlődésre. A fehérjét nem lehet túladagolni. A felesleg úgy is zsírrá alakul ;)
2014. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!