Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Be-fit tabletta tapasztalatok?

Boszi8323 kérdése:

Be-fit tabletta tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék de nem merem elkezdeni a Be-fit szedését mert senki nem tud róla a reklámon kívül többet a környezetemben.
2014. ápr. 18. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1000 kilot fogytam vele
2014. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A külsőd megváltoztatásához nem azt kell tudni, hogy melyik csodaszert vedd meg, vagy melyik csodaedzést csináld: nincsenek ilyenek. Nem gyanús, hogy ha lennének, mindenki jól nézne ki?


Nem gyanús, hogyha működnének az idióta csodadiéták, senki sem lenne dagadt?


Persze lehet, hogy a titkot csakis neked árulják el, lehetőleg ingyen, mert te jó fej vagy. Nyilván, ha létezne tuti készítmény, edzés vagy módszer, akkor azt fogyatékos keresztes lovagok őriznék, mert valami titokzatos elvi okból senki sem szeretne dollármilliárdos lenni. Bár van rá esély, csak egy kicsit csekély, hogy sokan szívesen éhenhalnak azért, hogy te jól nézz ki, de a fordítottja inkább valószínű. Azaz elképzelhetőbb, hogy inkább eladják neked pénzért a humbug baromságot, a könnyű utat, amit hallani akarsz. Nem baj, ha nem működik, úgyis megveszed a következőt is.

2014. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2-es megmondta az igazat.
2014. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:)Szóhoz sem jutok!Az eddigi összes válasz több mint kielégítő!Remélem az első kettő válaszadóm testsúlya ideális sőt példamutatóan néznek ki!
2014. ápr. 18. 14:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Kúpként ajánlom a használatát.
2014. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2. válaszadó!Képzeld!Bementem a gyógyszertárba és nem hittem a szememnek!Fogyatékos keresztes lovagok őriztek valamit.De csak hogy én jól nézzek ki nekem megmutatták! (Persze meg kellet küzdenem a 3 fejű sárkánnyal mert ő miattam éhezett az őrzésben!)A fent említett tabletta volt az!Ez 3 hete történt azóta fogytam 5 kilót és valószínű még fogok mert az éhségérzetem jóval csökkent és édesség utáni vágyam nulla!Tehát a feltűnően bölcs és kicsit sem cinikus válaszod sokat segített!Szép napot!
2014. máj. 12. 09:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Húha kérdező ezt jól megmondtad szegény kettesnek :D


Az mondjuk ne zavarjon hogy tönkrevagod a tested,mivel FOGALMAD SINCS róla, hogyan működik pontosan,de ha már megbocsáss de lóf @szt se értesz ahhoz amit csinálsz ne okoskodj..

2014. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves! Soha nem kezdek el olyat aminek ne járnák alaposan utána !A testem a 30kl plusszom vágja tönkre amit a terhességkor felszedtem 3 éve!És hogy még okosabb legyek:Orvosi felügyelet mellet szedem a tablettát ,házi orvosnál jelenésem van 2 hetente!De nem a tabletta miatt hanem ha túl gyorsan fogynék!+ érdeklődtem olyannál aki szedte és még él!Ez nem azt jelenti hogy kötelező egy túlsúlyosnak kipróbálni mert én annyira sztárolom,vagy mert ez a tabletta fogja megváltani a világot,de engem lehet!
2014. máj. 12. 12:37
 9/12 anonim válasza:
Ez a tabletta valóban segített hogy el tüntesse azt a rengeteg felesleget mert én is ki akarom próbálni mert való igaz van ára csak szeretnék meg bizonyosodni hogy valóban hat e vagy sem és hogy mennyi tablettát tartalmaz a doboza és mennyi feleslegtől lehet megszabadulni másrészt káros e az egészségre. Válaszodat előre is köszönöm :)
2014. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves Kérdező!

A én már 5.hete szedem és 5 és fél kilót fogytam!De úgy gondolom ha mellette nem diétáznák nem lenne ilyen hatásos!

A diétában sokat segít mert mint írtam csökkentette az étvágyam sokkal és az édességet sem kívánom.Amíg nem szedtem addig mindig megbuktam valami kedvenc ételemnél de most könnyen ellenállok.60 szemes ami 2 hétre elég de ha kevesebb zsírt fogyasztunk akkor 2 is elég 1 nap és akkor 1 hónapig kitart.Ezt gyógyszertáros mondta.Nem érzek eddig semmi mellékhatást.

2014. máj. 23. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!