Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » MagfitPRO-t! Használta már...

MagfitPRO-t! Használta már valaki és ha igen segített a fogyásban?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 08:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek fogyasztószerek, bizonyára sokaknak használt már :)
2014. máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Heli87 válasza:
Szia! Én is felfigyeltem erre a termékre,de egy picit gyanús,mert külföldi kommenteket sem találtam:( Úgyhogy én ezzel le is mondtam róla.Most igazából két választás van..Vagy megveszed a legdrágább csomagot,és ha nem válik be visszafizetik ELVILEG,de nem tudom,hogy nincs e apró betűs rész...A másik meg,hogy hétvégén nem lehet őket felhívni,így ezt ki sem tudtam deríteni...
2014. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Az a fogyás se lesz túl tartós, ami úgy jött hogy kevesebbet esztek. És örökké kevesebbet fogtok enni?
2014. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Hát ez alap szerintem,kevesebbet kell étkezni (zsíros kaja,kenyér stb kerülni kell)! Zöldséget,natúr húsit,halat,basmati rizst,teljes kiörlésű kenyeret ehetsz! Diéta nélkül nincs fogyás,de ez a tartós!!!
2014. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem igazán miért kell kerülni a zsíros ételeket, amikor rizst meg teljes kiőrlésű gabonát meg 'lehet' enni.


Amikor relevánsan nagyobb inzulinválaszt (és elhízást, és betegségeket) okoznak az utóbbiak mint a zsír, zsíros húsok :D

2014. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
A túlzott zsírbevitel azonban jelentősen növeli az étrend energiatartalmát, elhízáshoz vezethet, ami növeli számos megbetegedés, például a szív- és érrendszeri elváltozások, valamint egyes daganatok és az időskori cukorbetegség kialakulásának kockázatát. Ezért fontos a zsírbevitel mennyiségét szem előtt tartani, legfeljebb a napi összes energiabevitel 30 százaléka legyen. most ezt találtam,figy én semt artom be ezeekt 100%osan (imádom a szalonnát,zsíros kenyeret hagymával), de amondó avgyok h mindent mértékkel! nem vok doki,sőt már kb az egészségügynek (meg gyógyszeriparnak főleg) nem is hiszek már kb..annyi mindent kitalálnak...húzzák az embereket! de tényleg fogytam én is...és nekem ez a lényeg,full egészséges vok hál isntennek..szal én csak ezeejkt tudom tanácsolni...mert ez a tapasztalatom!
2014. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Csak egy a bibi, hogy elfelejtik a magas energiabevitel ha nem szénhidrátból származik akkor NEM okoz elhízást, nem növeli a gyulladásos betegségek (szív-érrendszeri, stb. amiket kamuzni szoktak ilyenkor) kockázatát, azonban a moderált gabonafogyasztás meg igen :D


Ahhoz képest hogy nem vagy doki, meg gyógyszeriparos pont azt a monológot mondtad fel, amit ők terjesztenek, és egyébként teljesen értelmetlen (és persze káros) :)


A zsírfogyasztás nem emeli meg az inzulinszintet, a felsorolt krónikus betegségek nem a magas kalóriabevitellel, hanem a hormonzavarokkal és gyulladásokkal függnek össze, amiket nem a zsírfogyasztás hanem a szénhidrátfogyasztás okoz ! :)


Akkor olyat is írtál, a zsírfogyasztás az össz kalóriabevitel 30%-át adja. Előtte azt írtad a zsírfogyasztás növeli a kalóriabevitelt és az nem jó. Mi van, ha én 70% kalóriát zsírból fedezek (maradék fehérje) ?

Akkor nincs fölösleges kalória, csak sokat fedez a zsír! :D


De újra megjegyezném: bizonyított és tényszerű, hogy a zsír formájában bevitt kalória mennyiség nem okoz inzulinszint emelkedést, egészséges inzulinszint mellett pedig nem alakul ki kóros elhízás, diabétesz, szív-érrendszeri betegségek ezekhez gabonákat kell enni, sok keményítőt ami megemeli az inzulinszintet (cukrot, szintén ilyen) ekkor lehet csak elhízni és megbetegedni.


Ehhez képest elterelik az emberek figyelmét és zsírbevitellel foglalkoztatják őket, amikor egyetlen társadalmilag fontos étkezési irányelv kéne: keményítő+cukor minimalizálás :)

2014. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Köszönöm az infót!ezeket tényleg nem tudja az ember! legaláb Te értesz ehhez!sok jó infót kaptam most!
2014. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy csinál mintha értene hozzá (én is) csak szerettem volna megosztani ezt, nem azért hogy egyből elhidd de mivel máshol ezeket még mindig titkolják így már tudd minek kell utána olvasni és elgondolkodni kicsit!
2014. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget.
2014. máj. 10. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!