Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan tabletta vagy...

Van olyan tabletta vagy természetes növény ami étvágy csökkentő hatást ér el?

Figyelt kérdés
Inkább növény érdekelne... És nem feltétlen az hogy csak lecsökken az étvágyam így hirtelen... Hanem régebben hallottam olyanról hogy megduzzad az anyag és így nem leszek éhes.. valami ilyesmit keresek..A jogos de sablon dumák hogy akarat erő kérdése nem érdekelnek. A normális válaszokat pedig előre. köszi::)

2014. máj. 12. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

Én a hoodia kaktuszról hallottam. van belőle tabletta, spray. Nem tudom, hogy hatékony-e, én nem mernék ilyeneket használni, az biztos.

2014. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazad van, az akaraterő nem is növény. Minden étvágycsökkentő, ami ugyan megtölti a gyomrot, de kevés kalóriát tartalmaz. Kiváló pl. a főtt cékla, még fosat is. De ezért jó a káposzta és a káposztaleves.
2014. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cocorosie válasza:

Egyél utifű maghélyat! Pont az a lényege, hogy gyorsan magába szívja a folyadékot és megdagad, ergó teltség érdeket okoz. Viszont minimum napi 1liter folyadékot meg kell inni mellé!! A másik jótékony hatása még hogy leradírozza a bélfaladat is :) Nem lesz tőle hasmenésed se csak a széklet mennyiségét növelheti meg (nekem ilyen nem volt de az emésztésem sokkal jobb lett)


a hodia spray meg egy nagy kamu! Meg az összes ilyen fogyasztó készitmény! A nagyanyám kb az összeset kipróbálta már, én meg egy bioboltba dolgoztam régen úgyhogy tudok pár igazságot....

2014. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bzsolti23 válasza:

[link]

A vitaminos meg nyomelemes rizsara ne figyelj lehet h igaz lehe h nem de ezzel el erheted a hatast amit kivansz egyszzer a tanarnom aki mellesleg orvos emlegette ezt a keszitmenyt csak ne ess aba a hibaba hogy mindent ettol varsz neked is bele kell fektetned egy kis faratsagot szoval az etrendet illetoen mondjuk egy kaloria tablazat vagy csak ugyelj hogy ne egyel szenhidratban dus dolgokat.......

2014. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!