Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az ördögnyelv kapszulának van...

Cs.betti kérdése:

Az ördögnyelv kapszulának van mellékhatása?

Figyelt kérdés
Nem találtam feljegyzést a mellékhatásról, mindent szeretnék róla tudni, mielőtt megveszem.

2014. máj. 18. 22:44
1 2
 1/19 anonim válasza:

Kérlek, mondd, hogy nem a hódipamela féle őrületnek leszel az áldozata!!


Legsúlyosabb mellékhatása: felesleges pénzkidobás, hidd el nekem!!

2014. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból írsz?
2014. máj. 29. 21:59
 3/19 anonim válasza:

Közvetlen környezetemben látom, h mennyire hatásos.. Semennyire. Kevesebbet vagy normálisabban kellene enni, és akkor nem kellene olyan bogyókat szedni, amiről az ember azt sem tudja h honnan vagy miből van.

Szedheted akár ezt is, ha mellette ugyanúgy eszel, nem fogsz fogyni, ha meg normálisan eszel mellette, minek a bogyó?


Elhatározás és akaraterő kell, nem mindenféle csodabogyó!!

2014. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

A diétát és a fogyást önmagában egyik termékkel sem lehet elérni, csak kiegészíteni a helyes táplálkozást és a megfelelő életmódot."


Ezt még hozzátenném, a forgalmazó oldaláról vettem.. No comment


Szóval csodát ne várj, de lelked rajta

2014. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Van valakinek tapasztalata is ezzel kapcsolatban, vagy "csak úgy" írjátok ezeket a kedves, okos válaszokat?

Engem komolyan érdekelnének a tapasztalatok és az is hogy van-e mellékhatása. Gondolom a kérdező is erre kíváncsi és nem a táplálkozási tanácsokra.

2014. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A lehetséges mellékhatások érdekelnek, nem pedig életmód tanácsok! Ha írtok, akkor a kérdésemre válaszoljatok! Köszönöm!
2014. jún. 1. 14:31
 7/19 Juland válasza:
Szia. Ha esetleg azóta kipróbáltad, vagy tudsz valami infot, légyszi írd meg ide. Én is kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
2014. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Én 3 napja szedem, napi 3 kapszulát étkezések előtt bő vízzel! Nem diétázom, ugyanúgy eszem, mint eddig sőt este 6 után szoktam vacsizni. Annyi, hogy arra figyelek, hogy a kalória ne lépje túl a napi ajánlottat, de mint rájöttem eddig is nagyjából úgy ettem, hogy pont annyit ami kellett és nem többet, csak 3 napja elkezdtem számolni is. De ugyanúgy tudok enni, mert eddig is csak annyit ettem megérzésből. Sportolni nem sportolok, háziasszony vagyok gyerekkel. Takarítok, főzök, mosok stb... Tegnap vacsira grillkolbászt ettem mozzarella sajttal szezámmagos zsömivel este 10kor. 3 nap alatt a 69 kg-ból fogytam 0.77et. ;)
2014. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Ja és még annyi, hogy csak vizet iszom. Eddig teákat ittam, de abban sok a cukor és azért nem ment még le a szülés utáni felesleg. Egy hete nem iszom édeset, de néha bekapok egy egy jégkrémet. És fogyok. Szerintem hatásos a kapszula és nem tapasztaltam semmi mellékhatást.
2014. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jajj de jó! Örülök a sikerednek! Írj majd később is hogy hogy alakulnak a kilók! Köszönöm!

Én azt találtam róla ha nem iszol rá elég vizet meg is fulladhatsz...

És akkor távozik a szervezetből? ( más lesz a széklet? )

2014. júl. 15. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!