Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Dr. Kelen. Zsírégető krémről...

Dr. Kelen. Zsírégető krémről milyen tapasztalatok van?

Figyelt kérdés

Aktív használók véleményét várom.

Köszönöm. :)



2014. máj. 19. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik zsírégető krém..
2014. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Semmiféle csodaszer nem létezik,ha fogyni akarsz.

Értsd ez alatt: NINCS:

-zsírégető krém

-zsírégető tea

-zsírégető kapszula

-zsírégető csodagép

-zsírégető víz,kávé ,turmix,porok

-zsírégető csoki,édesség


...etc . Megfelelő étkezéssel és sportolással lehet lefogyni. Fosással,paprikakrémmel,ultrahanggal,házimunkával nem.


Megfelelő étkezésnek NEM minősül: ha kenyeret,cukrot,tésztát,péksüteményt,krumplit,zabot,tejet fogyasztasz.


NEM sportnak minősül: házimunka /mintmár említettem volt/ ,gyerek után "rohangálás" ,séta a buszmegállóig ,séta napi egyszer fel a második emeletre stb


Itt is igaz,hogy amennyi energiát belefektetsz a dologba a célod elérése érdekében,annyit is kapsz vissza. Kvázi ha te a "munka részét" ki szeretnéd hagyni,nem fogsz célt érni .

2014. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bőrfeszesítésre sport mellett nekem bevált, persze csak kezdődő narancsbőrre. De fogyni nem ettől fogsz,az már 1000%.
2014. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez feszesít, akkor gondolom ánuszra nem jó.
2014. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, arra vazelin kell.
2014. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Botero :DDDD


DDDDDD

DD



DDDDD


Szép.

2014. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 sztisztim válasza:
Kicsit elcsúszott a topic, de az eredeti kérdésre válaszolva: Én a Slim-et használom, nekem nagyon bejön. Amikor sikerül tényleg rendszeresen, sportolás előtt is használni, akkor tényleg 1-2 hét múlva már érzem. Persze önmagában sajnos ez sem csodaszer, nem dobtam le tőle azonnal 10 kilót, de kiegészítésnek sztem király, én ajánlom!
2014. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azaz ánuszra a slim se jó? :D
2014. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy jó e, de azt üzenem hogy nem eszem semiféle édeséget sem kenyeret sem péksüteményeket,semmi ilyesmit,. jah és Rubint Rékázok minden második nap 1-órát .. gyerek mellett és házi munka mellett ne várja el senki hogy egész nap sportoljak,család is létezik, nem értem miért kell egyből irni a hülyeséget ?? nem 100 kg nő vagyok csak 70-k 60 kg voltam amikor teherbe estem,terhességem alatt a vérnarancsot zabáltam,pedig attól nem hizhattam,szóval nem értem az egészet. hadjuk is, a pozitiv válaszolóknak pedig köszönöm.
2014. máj. 22. 07:37
 10/13 anonim ***** válasza:
A pozítiv válaszok: gyerek mellett ne költs hülyeségre, zsírégető krém nem létezik.
2014. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!