Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 67 kg vagyok,166 cm.! Nem...

67 kg vagyok,166 cm.! Nem vagyok dagi sem vékony sem, szóval edzeni szeretnék (mindenképp kox-al) mit kéne szedjek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért akarsz koxolni? Semmi értelme kb. ezer oka van hogy miért nincs, egyet el is mondok neked.


Több olyan testépítő versenyzőt ismerek akik koxal kezdtek egy gyúrni és már nem tudnak tovább lépni mert nem tudják hova fokozni a dolgokat és a physiqueben is csak a "futottak még" kategóriában vannak. Ha elérted a naturálban kihozható maximum formát és szeretnél tovább fejlődni de már nem tudsz, arra az esetre vannak a szteroidok. De még így is baromság és nem éri meg.

2014. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ne szedj semmit. igyál/egyél sok fehérjét
2014. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsőre a habos kakaó az jó lesz. Erre a kérdésre mit mondjon az ember. Először alapozz, tanulj meg edzeni és helyesen kajálni és mindezt rendszerben. Utána már szóba jöhet a kox. Talán 1 év múlva ha jót akarsz magadnak.
2014. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tavaly szigorodott a törvény, mely szerint nem csak a kokszot eladó, hanem a vásárló is börtönbe kerülhet. Nem véletlen illegális, káros lehet az egészségre és mivel nem ellenőrzött szerek, rengeteg hamisítvány van, ami még komolyabb bajokat okozhat
2014. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mi időnkben semmi ilyen szar nem volt forgalomban, mégis, aki izmos akart lenni, az lett.
2014. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A te idődben is ettől lettek (extrém) izmosak az emberek csak nem tudtál róla.
2014. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szuaszin válasza:
0%
Szedjél tömény hypót!
2014. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A koxos gyúrósok, akikkel szexeltem, meg sem lehetett találni a heréjüket, annyira összement...

aztán ha leállsz majd összemegy a fütyid és női melled nő.

2014. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Dolgozz a munka erősít!!

Vagy ha nem bírsz magaddal szaladj a faluba egy kört a cementes zsákkal!

2014. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!