Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az L-karitin felemeli a pulzosod?

Az L-karitin felemeli a pulzosod?

Figyelt kérdés
A készítmény kizárólag csak L-karitint tartalmaz

2014. máj. 25. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
edzés közben amúgy is magasabb a pulzusa az embernek, mint nyugalmi állapotban...amúgy meg tök felesleges szedni
2014. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem hinném. A karnitin a zsírsavakat segít bejuttatni a mitokondriumba, ahol le tudnak bomlani. Annyi a bökkenő, hogy ha te ezt megeszed, akkor az nemigen fog oda eljutni, szerintem. Megemészted. Ha meg intravénásan adnád be, akkor is kiválasztja több, mint 95%-át a vese, úgyhogy csak kipisiled. Mondjuk ha megeszed, attól még bekerülhet a vérbe a felszívás során, ha megmarad addig, de akkor ugyanaz a helyzet, mint az intravénás beadásnál. Felesleges szedned, szerintem.
2014. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.


2. válasz tökkéletes!

2014. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szedtem vagy fél évig, és azon kívül, hogy büdöset izzadtam tőle, semmit sem tapasztaltam.
2014. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!