Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudom, már sokan kérdezték,...

Tudom, már sokan kérdezték, de új tapasztalatok is érdekelnek - Hoodia vélemények?

Figyelt kérdés

Megkérek mindenkit, csak olyan írjon, aki szedte. Ha szedted, és nem hatott, az is érdekel, de a "nemszedtemdejobbantudom" hozzáállás nem. Köszönöm!


Szóval, a [link] oldalról rendeltem, itt több oldalon is azt olvastam, innen eredetit fogok kapni. Kezdésnek 1 dobozzal kértem


Nektek mennyit használt, milyen hamar indult be, hány kg-ról hányra fogytatok, mennyi a magasságotok?


Én 160/77 vagyok sajnos.

Mozgok is mellette. Ma rendeltem meg, sztem köv hétre meg is kapom.

Örülnék tapasztalatoknak! Annak meg végképp, ha erről az oldalról rendeltetek, és alátámasztanátok, hogy használ :)


2014. jún. 4. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ezt az oldalt ajánlották kolleganőim pár hónappal ezelőtt.

Saját tapasztalataim a következők:gyors szállitás,korrekt,kellemetlen helyzetbe nem hozó csomagolás.Én most 3 hónapja szedem és az első két hónapban 6,5 kg minusz.Lehetne több is,de nagyon figyelek,hogy ne legyen több a bőr rugalmassága miatt azt hiszem ez a megfelelő súlycsökkenés.Nálam kissé lassan 2 hét után indult be a fogyás,de van olyan kolleganőm,aki már az első héten is fogyott.Én még kb 4-5 kg-tól szeretnék megszabadulni,de már igy is elég sok önbizalmat adott:)Most már jobban odafigyelek az étkezéseimre is,nagyon nagy segitség,hogy szedhetem:)

Majd várom a Te tapasztalataidait is:)

2014. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én is megkaptam ma :) tényleg gyors volt.


Nekem a 20kg-ból ha lemegy 10 ettől a 30 szemtől, akkor a seggem fogom a földhöz verni :)

2014. jún. 5. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szedtem diéta mellé, sportos lányként, szálkásításhoz. Az étvágyam az hatalmas, de ez teljesen elvette. Az alvás kicsit nehéz volt mellette, mivel olyan hatása van , mint a kávénak. Ha magas vérnyomásod van, lehet, hogy kellemetlen és veszélyes lesz az, ahogy felpörget. Könnyen hozzá lehet szokni, ezért azt ajánlom iktass be egy olyan napot a héten amikor nem szeded. (én minden második nap szedtem , mivel kb 26-8 óráig telve éreztem magam). Ilyenkor lehet, hogy nagyon éhes leszel. Nem baj, ha egy kicsit többet eszel, mint az előző napokon, az anyagcseréd ettől újra felgyorsul az alulevés után. Lehetőleg edzésnapon legyen a szünet, és figyelj rá, hogy ne falj fel mindent. Megpróbálhatod a Leangains erre a napra. Délig nem eszel, és utána egy 6-8 órás intervallumban eszel csak. (átmeneti böjtölés, ha még nem hallottál róla, nyugodtan nézd meg).

2014. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na hogy fogysz? Van már előrelépés nálad? Ha tudsz majd írj nekünk:)
2014. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Jelentem újabb - 2 kg:)és már nem is gondolok olyan sokat az evésre,sőt az édesség már az eszembe sem jut,pedig eddig ez volt a fő gond,a nasi,mert imádom vagyis imádtam.Mivel nem jár az eszem állandóan az evésen,már kezdem válogatni mit is eszem és mennyit,remélem igy majd hozzá tudom szoktatni a szervezetem a tudatos táplálkozáshoz is:)

Az elmúlt hét nagy melegét elég nehezen birtam,mert sajnos a folyadékpótlással is van még némi gondom,mindig elfelejtek inni,pedig az még jobban elősegitené a fogyást,de dolgozom azon is.

Összeségében továbbra is a terv szerint haladok,kis lépésekben de nagyon jó úton.Egyre jobb és jobb kedvű vagyok,mert látom azt,hogy most végre sikerül elérni a célomat és ez boldoggá tesz,eddig sosem sikerült:)

Nálad m a helyzet?Majd ird le Te is a tapasztalataidat kérlek.

Szép napot!

2014. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia. Munkatársammal mi most akarunk rendelni. Nagyon érdekelne, a kérdező tapasztalat :)Légyszi írd már le a tapasztalataidat. köszi
2015. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!