Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valakinek személyes...

Van valakinek személyes tapasztalata "turb* diétával"? Használ? Esetleg tudtok ajánlani hasonló termékeket?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van!


-Ha diéta mellett 1-1 étkezést helyettesítesz vele, akkor hatásos.

-Ha nem diétázol mellette úgy akarod kiváltani vele mondjuk a vacsorát, akkor nem nagyon fog hatni. Ha sokat eszel nap közben akkor ugye világos, hogy hiába iszod ezt egy étkezésre, nem fogsz fogyni.

-Ha te is úgy leszel mint én, és őrült módjára csak ezt iszod szinte, akkor azt éred el, hogy bár lemegy 5-6 kiló, de a küszöböt is megrágnád. Az első bűnözés után nem fogod tudni abba hagyni. Én pl. annyira habzsoltam utána, hogy a duplája jött vissza kilóban.


Szóval: Mindenképpen diéta mellé kell fogyasztani és akkor megéri a pénzét. Bár van a WellMix nevű Ross-mannos tejsavó por is 1800ft-ért. Én azzal is ugyanúgy fogytam mint a turbóval, és nekem a wellMix finomabb is volt. (Van benne sajna némi édesítőszer de szerencsére nem annyi, hogy az befolyásolja a fogyásod)

2014. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!