Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használta valaki ezt a szert:...

Használta valaki ezt a szert: Ördögnyelv kivonat zöldteával kapszula, mik voltak a tapasztalatok, sokat fogytatok vele?

Figyelt kérdés
Persze úgy gondolom, hogy mellette edzek minden nap kb 30 percet, meg egészségesen étkezem. Egy 18 éves lány, aki 160 cm és 55 kg.

2014. jún. 16. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ha minden edzel és egészségesen étkezel, akkor fogyni fogsz, teával vagy anélkül, már ha van miből, mert a számok alapján akár teljesen normális is lehet a súlyod.
2014. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) igazából csak annyi, hogy feszesíteni szeretném a hasam
2014. jún. 17. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hatástalan, jó nagy kamu, én a Hoxan olvastam sok cikket, mert már rendelni akartam, az én fogyasztótabim mellé egy kis plusz tuningot,de hát erről csak rosszat olvastam.
2014. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ha azért akarod kipróbálni az ördögnyelvet mert a hódi pamela is attól fogyott le,akkor ne tedd!


ő sem attól fogyott le,hanem személyi edző révén.

2014. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!