Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az almaecetet mikkel lehet...

Az almaecetet mikkel lehet ízesíteni úgy hogy a hatása is megmaradjon?

Figyelt kérdés
már régóta kiszeretném próbálni az almaecetes fogyókúrát ezért hát vettem, meg is kóstoltam de majdnem kijött belőlem tudom hogy ez egyesek szerint nem hat, nem lehet fogyni tőle de én ki szeretném próbálni, mellette sportolok és nem eszem túl sokat

#fogyás #almaecet #almaecet ízesítés
2014. jún. 23. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem evés=gyomorsav + ecet= örülj ha nem leszel gyomorfekélyes
2014. jún. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy honnan veszik a nők ezeket a baromságokat... Almaecet, az agyam eldobom :D
2014. jún. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az almaecetet bármilyen ételbe (saláta) teheted, de akár limonádénak is jó - csak lehetöleg ne cukrot használj, hanem KEVÉS mézet, akkor igen kellemes íze van. (Remélem, nem töményen próbáltad, mert úgy tényleg rettenetes!!!)


Fogyni nem lehet töle, de van benne pár ásványi anyag meg vitamin, ami jót tesz.

2014. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csinalj belole ontetet salatakra, bár én a citromra eskuszom...de tudd hogy ha sokat fogyasztasz belle vagy rendszeresen akkor gyomorfekelyed lehet tole es a beleidet tonkreteheti
2014. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és igen, tudom miket okozhat nem fogom vedelni amúgy sem, 1 pohár vízbe tettem 1 evőkanálnyit majd mézzel is kipróbálom :) és honnan tudjátok ilyen biztosan hogy egy kicsit sem hatásos? próbáltátok?
2014. jún. 23. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Onnan tudjuk biztosra, hogy ha ennyi lenne a titok, senki nem lenne kover a vilagon.

Szerinted azok az emberek akik jol neznek ki, es leirjak az etrendjuket meg az edzestervuket az csak egy oriasi osszeeskuveselmelet? Direkt nem akarjak megmondani, hogy az almaecet+nem eves kombotol neznek ki ugy ahogy?

Azert agyalunk minden aldott nap a kovetkezo napi etkezeseken, azert alldogalunk a boltban es a konyhaban naponta orakat, meg toltjuk el a szabadidonket edzessel, mert unatkozunk?


De jobban belegondolva hatasos is lehet. Ha megmutik a gyomorfekelyedet meg a beleidet, utana orulsz ha csovon keresztul kapsz egy kis hig levest...ettol valoban lehet fogyni ;) hajra!

2014. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nos, utolsó válaszoló. Nem értem miért kell másokat hülyébe venni, ettől értelmesebbnek érzi magát? Nyilván tudom hogy az almaecet nagy adagokban fogyasztva veszélyes is lehet és szerintem én semmivel nem bántottam meg hogy ilyen goromba megjegyzést tegyen. és írtam, hogy csak ki szeretném próbálni ezt a módszert az edzés és egészséges étkezés mellett, hátha gyorsít valamit. Ès igen gyorsít egy hete se de máris leadtam 1 kilót
2014. jún. 25. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akartam goromba lenni, de ha sokan mostanaban inkabb tonkreteszik magukat 2 kilo minuszert, és ha nem pirit valaki ra az illetore, akkor sosem erti meg mekkora hulyeseget keszul csinalni. Bar nem tudom miert aggodok masok egeszsegen, en vagyok a hulye! Az en egeszsegemen se aggodik senki.

Ha tenyleg csak salatara teszed izesitesnek, azzal semmi baj, de lathatod, mennyien probalunk lebeszelni arrol, hogy nagyobb adagban ezzel nyird ki a szervezeted. Raadasul pont mamamnak tette tonkre a nyelocsovet, ugy hogy muteni kellett, pedig naponta 5x evett, és akkor is egeszsegesen, de kb hetente parszor ivott vizzel higitott almaecetet, mert azt hallotta, hogy ettol lesz alacsonyabb a koleszterin szintje.

2014. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én speciel minden nap 3-szor 2 decit iszok alamecetes vizet emelett egészséges étrendet vezetek és tornázok és ezzel nekem nagyon jól megy az almaecet tisztít és egészséges az íze sehogy nem olyan jó de én vízzel iszom annál rosszabb nincs de egészséges :)
2014. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!