Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a legjobb és legmegbízh...

Melyik a legjobb és legmegbízhatòbb "bogyó"?

Figyelt kérdés
9 hete szuletett meg a gyermekem, csàszàrral ahol törtènt egy kis komplikàció a torna csak lassan vezethető vissza az èletembe. Szoptatni nem tudok, ìgy neki nem okozok kàrt, viszont hosszabb sètàkra sincs időm. Agusztus közepèig 8-10kg minuszt szeretnèk elèrni egy esküvő meghívàs ès sajàt önbecsülèsem miatt....
2014. jún. 25. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én orvossal való konzultáció nélkül komplikáció után nem mernék se bogyót szedni,se nagyon vigéckedni. Beszélj az orvosoddal, mert ha tönkreteszed magad, akkor lehet nem lesz anyja a gyereknek, arra pedig a szoptatástól függetlenül szüksége lesz.
2014. jún. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A komplikåció az volt hogyelszakadt több izomköteg, ami miatt nagyon lassan kezdhetek csak ell mozgàsokat beiktatni...a legrosszabb hogy egyèbkènt is hízèkojy vagyok ezèrt ezelőtt minden nap sportoltam ès így is csak magas sùlyt tudtam tartani lefelè nem ment, de legalàbb feszes ès strapabíró voltam. 12 hetet feküdtem terhesen a korhàzba most így az alapok is kimerìtenek lötyög rajtam a bőr, a kilòk meg kúsznqk fel pedig aligneszek nincs is rà időm....salàtznèk èn de w boltig nem tudok eljutni...valami ami belendìti a fogyàst kell.
2014. jún. 25. 07:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél szűztea kapszulát.Én 30 kilót dobtam le vele.
2014. jún. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dromedarbalu ***** válasza:

Szerintem ne vegyél semmit!


Amíg nem sportolhatsz addig álj rá egy diétás étrendre! Amit úgy állíts össze hogy kalória minuszba legyél egy nagyon kicsivel így lassan de fogyni fogsz.

Miután már sportolhatsz megtartod ugyan ezt az étrendet akkor viszont már fel fog gyorsulni a fogyás.


Ne szedj semmit jobban jársz!

(Én 16 kiló minuszba vagyok semmi csodaszer nélkül sőtt még diétás étrendem sem volt! Csak kevesebbet eszem és rendszeresen sportolok.)

2014. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sarga kapszula
2014. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fogyás 70%-a az étrenden múlik. Ha jelenleg nem mozoghatsz, akkor az étkezésre kell figyelned.

Meg vidd ki sokat babakocsizni a babát, sétáljatok nagyokat!

2014. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
meth
2016. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!