Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a jobb? melyiket...

Melyik a jobb? melyiket ajánlanátok? Sibutramine Hydrochloride 15 mg, Genesisi Sibutramine 20 mg vagy Regenon?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 09:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Normális étrendet és sportot ;)
2014. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom,a van egy kérdés,akkor miért mást kell irni...
2014. jún. 30. 10:33
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Mert egy idióta vagy, aki bogyókat akar szedni, ahelyett, hogy normálisan kajálna, és megmozdítaná a hájas seggét.
2014. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
53%

Genesis 20 mg! 2 hónap alatt kb 8 kg ment le folyamatos sport és diéta mellett.

Én évek óta nem tudtam leadni a betegségtől felszedett 10 kg-mot(szteroiodos gyógyszerek okozták) heti 3 edzéssel és visszafogott táplálkozással sem! (Üzenem a hűvős, nagy arcú, szimpatikus hozzászólónak aki feltételezem, hogy férfi és így sokkal könnyebben reagál bármilyen fogyókúrára pl. paleolit. Van olyan aki előszőr az elavult, konzervatív módszerekkel próbálkozik, mint sport és mértékletes táplálkozás és még sincs eredménye és utána nyúl más segítséghez)

2014. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Elavult, konzervatív módszerek, mint a sport és a diéta? Miről beszélsz ember? :) Talán rosszul csináltad, azért nem sikerült... Az nem baj, hogy Genesis Sibutramine-t a súlyos szív- és érrendszeri mellékhatásai miatt kitiltották az EU-ból? Inkább az életed kockáztatod ilyen vackokkal, csak hogy leadj pár kilót? Arról nem beszélve, hogy nem legális forrásokból szerzett cuccok gyakran hamisítványok és nem tudhatod miket tartalmaz. Saját testeddel azt csinálsz, amit akarsz, de másnak ne ajánlgass ilyesmit, amiért ráadásul már le is csukhatnak
2014. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
KEDVES 10:35 ös!!!!! Nekem ne idiótázz!!!! Azt sem tudod miről van szo...egy kérdést tettem fel,ne a TE PARASZTSÁGODRA voltam kiváncsi! KÖSSZZ!!!!!!!
2014. júl. 3. 07:22
 7/16 A kérdező kommentje:

Hoodia-t rendeltem. Ezt többen ajánlották. Utána jártam a dolgoknak,mert ezen az oldalon feltesz az ember egy kérdést,és le idiótázzák,hájas seggüzik!!!!

Köszönöm a normális válaszokat!

2014. júl. 3. 07:24
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
Minek sértődsz meg az igazságon? Hájas seggű vagy mert, az vagy. Idióta vagy mert nem vagy képes diétázni és sportolni, hanem bogyóktól várod a megváltást. Tudom tudom, te is csak egy szerencsétlen hormonproblémás duci vagy aki nem tehet arról, hogy hájas, hanem a világ a szemét, és ő a szenvedő alany. Jó Húdiázást :D
2014. júl. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Na te kedves.... képzeld el hogy fél éve diétázom és esténként futok...és nem hormonproblémás vagyok,hanem 1 éve szültem meg a kisebbik fiam!!!

TE PARASZT!

2014. júl. 3. 07:45
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Persze ilyenkor jönnek ezek a dumák... Fél év alatt ha nem sikerül fogyni ezekkel, akkor valamit rosszul csinálsz. A hiba az ön készülékében van :D
2014. júl. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!