Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek bevált a Hoodia...

Valakinek bevált a Hoodia Diet Pill kapszula?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 19:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igazából csak erre lettem volna kíváncsi.Csinálom ezt majd elválik mi lesz:)
2010. jan. 8. 20:37
 12/24 anonim ***** válasza:
38%

Na hát ez amit belinkeltél... Szóval erre mondom, hogy az embereknek fogalma nincs arról, hogyan kell táplálkozni. Ez konkrétan koplalás amit írnak... Veszíteni fogsz a súlyosból, de az izomzatból és vízből fog állni. A zsírt még jobban visszatartja majd a szervezeted.

Meg kell tanulni, hogy mit, hogyan kell, és nem ilyen légből kapott, kamu sz@rokkal foglalkozni!!!! Ezt mutasd meg egy sportolónak, egy dietetikusnak, egy táplálkozási tanácsadónak, vagy bármilyen fitness oktatónak! Ezek az emberek a mérvadóak...

Fogalmad nics arról, mi az a kalória, mennyi kell, miből kell. Mik azok a fehérjék, mik a szénhidrátok, mik a zsírok. Melyikre miért van szükség, mire jók, milyen a jó, a rossz, az egyszerű, az összetett, a telített, a telítettlen...

Mi az a kalóriadeficit, mikor éget zsírt a szervezet, miért bontja le először az izmokat, mit lehet ez ellen tenni. Mi az aerob mozgás, mi az anaerob, mi az anyagcsere, milyen szerepe van, mitől lassul, mitől gyorsul, és miért fontos, hogy gyors legyen!


Na amíg ezekre nem tanulod, és érted meg a válaszokat, addig egy életen át csak jojózni fog a súlyod, és a vége az lesz, hogy egyre kövérebb leszel.

Ezek a förtelmes étrendek, amiket hozzá nem értő, főleg újságíró kretének találnak ki, semmire sem jók. Van egy hangzatos neve, amit ők találnak ki, és kész... Megcsinálod ezt a borzalmat, legyengülsz, az izomzatodból lemegy néhány kiló... És utána? Ezt ugye nem lehet folytatni, mert belebetegedsz... Akkor??? Mivel nem tudod, hogyan kell helyesen táplálkozni, biztosan visszahízol... mert nem tudod mit, hogyan, mikor, miért... Odaültethetlek egy atombomba elé, hogy szedd szét, de vagy tudod, hogyan kell, és pontosan azt csinálod és akkor gyerekjáték... vagy fogalmad sincs, de akkor meglehetősen kicsi a sansz, hogy ne robbanj fel... Na ez ugyanilyen...

Vegyél dietetikusoknak, vagy éppen testépítőknek készült szakkönyveket, azokban pontosan le van írva minden, hogy mi hogyan működik. A kaján múlik minden, a mozgás az csak plussz...

És most nehogy azt mond, hogy nem testépítő akarsz lenni, nem ez a lényeg!!!! Náluk jobban a táplálkozáshoz értő emberek, nincsenek a földön!!! Nem a bohócokra gondolok akik nyüszögnek a konditermekben, hanem a versenyzőkre... Ők mindent tudnak, amit csak tudni kell a táplálkozásról. Vegyél ilyen könyveket amiket mondtam, és meg fogsz világosodni... és le fogsz fogyni, és nem fog visszajönni... Ha hajlandó vagy életmódot váltani... ha nem, akkor reménykedj egy életen át a csodákban. De, hogy értsd, nekem aki érti, és tudja, hogyan műkdödik a dolog, kb. olyan látni ezeket a b@romságokat, mintha egy profi autószerelő azt látná, hogy valaki úgy akar olajat cserélni, hogy elkezdi késsel felhasogatni a kárpitokat az autóban! Aztán ha szólnak neki, hogy nem jó... inkább elő kéne venni egy - két könyvet, akkor megsértődik, és beveri az első szélvédőt... de hát ez sem jött be... utána leengedi a gumikat...

Érted? Ennyire abnormális dolgok ezek...

2010. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
20:40-es a vacsóraelhagyós dolog sem működhet? AMÚGY KOMOYLAN KÉRDEZTEM,hogy biztos nem akarsz belépni fogyis topikba? megadoma linket!
2010. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
20.40 vagyok. Vacsorázni nyugodtan lehet, ott is megvan, hogy mit... roston csirkemellet párolt zöldséggel például bátran... Inkább annyi, hogy lefekvés előtt közvetlenül ne, mert akkor esetleg nem tudsz elaludni, mert felmegy a savad... Fogyis topic? Miért lépjek? :)
2010. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ja bocs nem írtam oda a kérdezőnek írtam,mert mi csináltunk:) ha akarod megadoma linket:)köszi 20.40
2010. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

"20:40" köszönöm,megfogadom a tanácsod!

Jöhet a fórum link,bekukkantok:)

2010. jan. 8. 21:02
 17/24 anonim ***** válasza:
[link] tessék regizve vagy a nők lapja cafén?
2010. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Osztálytársam csinálta ezt a fogyókúrát, amit linkeltél, a második hét végén mentővel vitték el, a mája miatt, pontosan nem tudom, hogy mi baja volt, de besárgult, meg hasnyálmirigy gyulladása lett. :(

2010. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Na itt aztán mindenre volt válasz, csak az eredeti kérdésre nem.
2010. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
Nem tudom miért kell szegényt bántani,csak kérdezni mert!Elítélem az ilyen b*nkókat,akik csak az észt tudják osztani,segíteni nem.Jobb lett volna ha meg sem szólaltok mert ezzel csak azt közvetítitek,hogy IQ light-osok vagytok.A kérdezőnek:gondolkodok én is hogy ki probálom,írok hogy mi a tapasztalatom.
2010. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!