Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Celsus...

Mi a véleményetek a Celsus ördögnyelv kapszuláról?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam hogy nagyon hatásos,és hogy Hódi Pamela is ezzel fogyott le a szülés után.

Volt már aki kipróbálta?

Mennyit fogytatok vele?

Hol lehet kapni?

Mennyibe kerül?

És ez egy kapszula vagy micsoda? :)


2014. júl. 21. 11:59
 1/5 anonim válasza:

Boztos ez is kozre jatszik, de Pamela nem csak ettol fogyott le.

Teljesen megvaltoztatta az etkezeset.

Rengeteg gyumolcsot evett (ami szules utan fontos), valamint zoldseget.

Emellett naponta edzeni jar.


Ez a szer maximum az anyagcserejen javitott pluszban.

2014. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most már valaki elárulhatná ki a pénisz az a Hódi Pamela. :) Egyébként megkérdezték már ezt páran, lásd előttem szólót. Az elhízás nem fejfájás, hogy egy tablettától elmúljon. Azért híztál el, mert rossz az életmódot. Ha azon nem változtatsz, SOHA nem fogsz jól kinézni.
2014. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
anyum csodát vár ettől a szertől, közbe ugyanúgy étkezik ahogy szokott, talán ha egy kicsit visszavett... mellette ugyanúgy nem edz vagy sportol. szerintem csak annyit segít neki ez a szer, hogy minden nap beveszi, és maga a tudat ott van, hogy tett valamit a fogyásért... én személy szerint nem hiszek az ilyen csodabogyókban
2014. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

En sem hittem benne, de annyian vettek (gyogyszeresz vagyok) es mondtak jokat, hogy kiprobaltam. Enelkul 1 even at havi 2 kg-ot fogytam, miota szedem havi 4 kg ment le. Zsirbol, szoktam merni a testzsirszazalekom.


Soha nem hittem ezekben, de tenyleg segit...

2014. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!