Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol tudom beszerezni az...

Hol tudom beszerezni az adipex retard-ot?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
2014. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
5%
Istenem... Ennyi idiótát. Nem attól fogsz lefogyni, hogy étvágycsökkentőt kezdesz el szedni (ami kinyír). Kell egy helyes étrend, kell egy edzésterv és ennyi a titok. De lásd hogy jó szívű vagyok: 1ttkg szénhidrát, 2ttkg fehérje, 0,3ttkg zsír. Ezzel heti 0.5/1kg-ot tudsz fogyni persze mozgással. Azt hogy miben mennyi ch/fehérje/zsír van nézd meg magadnak és állíts össze egy étrendet.
2014. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%

Inkább ezt olvasd el... A helyett h illegális helyről ismeretlen eredetű szart szedsz be... [link]


De nyugodtan rendelj Kínából valami mérget, hátha valami pörgető dizájner drogot kapsz helyett

2014. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
És az előző link mellé ezt hallgasd meg [link]
2014. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Nekem olyan szerezte be, akiben megbíztam, és így nem is volt vele problémám. Tényleg lehetett fogyni tőle, de azért mellékhatásai is voltak. Szerencsére nem túl erősek.

A lehurrogóknak (hisz eddig csak olyan válasz érkezett): ez más országokban törzskönyvezett gyógyszer, ahol receptre írják fel az orvosok. Hozzánk azért csempészik be, mert nálunk nincs forgalomba hozatali engedélyük, OGYI-számuk, stb. (Amit én szedtem, az cseh gyártmány volt.)

Az viszont tény, hogy óvatosan kell bánni vele, mert nagyon csúcsra járatja a szervezetet. Én sportoltam mellette, és hétvégén szünetet tartottam a szedésben.

Abban egyetértek az előttem szólókkal, hogy internetről nem vennék ilyet. Egyébként meg? Nem tudom. Inkább hanyagold ezt a módszert, mert elég kockázatos.

2014. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

08-01 20:07

Okos.... a képleted 60 kg testsúly esetén 1090 kcal.

Az meg irreálisan kevés....de te tudod, ennyi a titka... ja és jó hogy a kérdésre válaszoltál, ügyes vagy, csapj bele

...

2014. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

" 08-01 20:07

Okos.... a képleted 60 kg testsúly esetén 1090 kcal.

Az meg irreálisan kevés....de te tudod, ennyi a titka... ja és jó hogy a kérdésre válaszoltál, ügyes vagy, csapj bele

...


A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.

# 6/6 Időpont tegnap 21:17"


Ebből is látszik, hogy mennyire tudatlan vagy és inkább ne írtál volna semmit. A makrotápanyagok számítanak főként és nem a hordozott energiatartalmuk. Ha használnád azt a húdenagy eszedet akkor rájönnél, hogy, ha a test megkapja az adott fehérjeadagját egy napra, akkor az izmok nem épülnek le, viszont, a zsírt elkezdi égetni, mivel nem kap megfelelő mennyiségű szénhidrátot amiből energiát nyerne.


Legközelebb a hogyan csináljuk vajaskenyeret kérdéshez szólj hozzá, talán ahhoz értesz!

2014. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sem vajat, sem kenyeret nem eszek, sajnos ez nem jött be XD

1200 kcal alá nem ajánlatos menni, mert lelassul az anyagcsere. 0,6g/ttkg zsír már reálisabb, de a kategória: fogyasztószerek.

Bírom, mikor a tetoválás kategóriánál is megjelennek az ellenzők...

Nem véletlenül lett szétbontva :P

2014. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Oks.
2014. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

08-05 10:58


tudsz nekem segíteni, hogy hol tudnék venni? Én is szedtem régebben, de akitől rendeltem, már nem tud hozni :(

2014. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!