Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Patikában kapható fogyókúrás...

Patikában kapható fogyókúrás szerek?

Figyelt kérdés
van olyan fogyókúrás készítmény amelyet patikákban lehet kapni? ha igen, mennyibe kerül?

2014. aug. 9. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Van. Egymagukban semmit nem érnek, minek is az neked?
2014. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet, bár én eddig akárhányat próbáltam, nem működött. Csak úgy, ha mozgok mellette... :D


De ha simán mozgok ilyen készítmények nélkül ugyanúgy fogyok, max ez valami Placebo-effekt lehet, hogy az agyadra hat, hogy hú most akkor bevettél valami bogyót, már csak azért is lemész és futsz egy órát!


És akkor vannak a vízhajtók. Szűztea például. Kipróbáltam, semmit nem ér, egésznap wc-re rohangálsz tőle, hosszú távon kikészíti a gyomrod! :D


Egyetlen egy valamit tudok ajánlani: Termogenikus zsírégetők. Keress utána, de ezt is csak ésszel, leírás alapján!


Sok szerencsét.

2014. aug. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!