Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Eztl lehet? Többi lent.

Eztl lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és van egy pár felesleges kilóm. Leadni nem tudom. 3 hónapos diétával 8 kg-ot fogytam. Arra gondoltam,hogy szedhetnék Dr.chen szűztea kapszulát. Ha valakinek van erről véleménye (a termékről) az feltétlen írja meg. És a következő kérdés,hogy szedhetem-e? Ja és még így a végére ajánlhatnátok gyors és nagyon jó készítményeket . :)

Köszönöm


2014. aug. 14. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
14 évesen nem ajánlott semmilyen zsírégetőt sem szedned! Inkább olvasgasd ezt: [link]
2014. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindenki fogyni akar persze pillanatok alatt. Arra gondolj mar, hogy mennyi idő alatt híztál meg! Az étrenden kellene változtatni, persze ebben legtöbbször a szülő a hibásert csak tömi a gyerekét...

Nem kapszula kell neked, hanem sport és drasztikus étrendváltoztatás. Ha ezek megvannak majd jön a fogyás magától.

Persze az sem jó amit a sok nagyokos mond, hogy nem kell enni es akkor fogyni fogsz. Koplalni sem szabad mert meg rosszabb lesz! Írd le mikor mennyit es mit szoktal enni, de őszintén.

2014. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először legyen egy SZEMÉLYRE SZABOTT diétád, és sportolj. Ha ez megvan fogyni fogsz és rájössz, hogy nem kell fogyasztószer.


Ajánló: Mega Daily One Plus

Basic Whey vagy 100% Whey Protein Professional

2014. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ! :)
2014. aug. 16. 08:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!