Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hallottatok már Antal Vali...

Hallottatok már Antal Vali bioboltjában kapható legújabb csodaszerről, az Active GTC-ről?

Figyelt kérdés

Csupán "csak" 16 ezer forint az egy havi adag és legalább három hónapig kell szedni, hogy egyáltalán látszata legyen...

Nekem az a gusztustalan az egészben, hogy eddig éveken keresztül azt hangoztatták, hogy ne szedjünk fogyasztó tablettákat, hanem váltsunk életmódot, most viszont mégis csak bekerült a kínálatba ez a "csodaszer".

Szerintetek is csak a pénzről szól az egész?

Vagy tényleg egy forradalmian új találmány?


2014. aug. 17. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerem és nem is néztem meg de általában az ilyen csodaszerek nem azok. Valamennyit segithetnek helyes életmód mellet sport diéta megfelelö alvás stb mellett. És igen elobb élet modot válts. Cukrok, kenyer, lisztes dolgok, tej teljes elhagyását. És sportolj valamit.
2014. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Furcsák az emberek. Mi az amiért ezeket el lehet hinni?????

Évek, évtizedek óta hisznek az emberek ezekbe , de semmi értelme. Sőt még jobban híznak az emberek, betegek lesznek tőle. Az emberek azt hiszik hogy semmit nem kell csinálni és minden tökéletes lesz. Bocsánat, de szerintem ezek SZELLEMI FOGYATÉKOSAK.

2014. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A pénz nagyúr és a könnyű utat kereső emberekből elég jól meg lehet élni...
2014. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
szeretek dugni
2014. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

A pénzről szól.


Félelemkeltés az alapja az agresszív marketingnek. Bejön neki, 150 milliós árbevételt ér el évente. De lehet azóta már többet is.


Önkinevezett békekövetek, amatőr gitárosok a nemzetközileg elismert szakértői, egyszerű titkárnők és kozmetikusk a bionom tudósok, nem értenek sem a biológiához, sem a kémiához, semmihez, csak ahhoz, hogy jól hangzó (de minden tudományos alapot nélkülöző vagy azt kedvük szerint félrefordító, kifacsaró, hazug) szöveggel adjanak el olyan termékeket, amik jobb esetben csak semmit sem érnek, rosszabb esetben akár ártanak is.

2014. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez az ütős volt, miért haragszol rájuk ennyire?
2014. szept. 22. 16:01
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem haragszom rájuk egyáltalán, ez az igazság. Őszintén szólva évekkel ezelőtt még olvastam is. Jól kezdték. Először beszipkázták a népet azzal, hogy kenj olajat meg tojást a hajadra stb. Aztán jött a félelemkeltés. Hogy mindentől rákot kapsz, meg bőrbajt és tönkre tesz egy tubus fogkrém is AZONNAL. Hogy élve rohadsz el, ha nem azt csinálod, amit ők mondanak, nem azt használod, nem azt eszed.


Évek alatt feltűnik az embernek a trend. Mindig megvolt az aktuális csodaszer, ami aszerint változott, hogy épp melyik MLM-ben nyomta a hölgy. Most meg aszerint, hogy mihez sikerül értékesítési jogot szerezni ugye.


A tanácsaikat tényleg képzetlen, fanatikus buta nők adják. Betegeknek. Gyerekeknek. Tiniknek. Hogy szedjen Jam gyökeret fogamzásgátló helyett. Hát jó szülést neki, nem tudom az egyik tanácsadónő milyen pofát vágna, ha a 15 évese megjelenne a kis jam-gyökérrel a pocakban... Meg mikor a gyereknek baktérium telep van a torkán, de nem adja be az antibiotikumot és akkor írják neki, hogy ne is, adjon neki xy tabit a webshopjukból. Ami valami vízzel hígított fűszernövényekből álló kis kapszula. Egy hét múlva viszi a gyereket, már két féle baktérium telepet tenyészetenek ki, egyre nagyobbak, az orvos szól, hogy a tüdejére és a szívére fog menni, de még mindig inkább antalvalira ír, hogy ő addig nem ad neki, amíg komoly baja nem lesz, ugy nem is kell, ugye igaza van? És adják alá a lovat, hogy persze. Holott a gyereknek már a szívét és a tüdejét kockáztatja, de nem baj, vegyél csak a webshopból cuccot neki! Meg a beteg két éves anyjának olyanokat írnak, hogy igen adja neki az xy kapszulájukat, amit amúgy maga a gyártó sem javasol gyereknek. Vagy a szívbeteg apjának adja nyugodtan ezt és ezt a szert, igaz, hogy rá van írva, hogy szívbetegeknek tilos, de nem baj, csak "figyelgesse" hogy van-e mellékhatása. Amit ezek művelnek az kuruzslás. Káros. Veszélyes.


Ez nem haragudás kérdése, hogy feltűnjön.


Akik mellett mellszélességgel kiáll, meg a szakvéleményüket propagálja, az is a gitárművész, aki a fanatizmusával gyakorlatilag megölte a saját gyerekét, a ciános injekcióval rákot gyógyító kamarából kizárt orvos meg ilyenek.


Komolyan basszus.


És a legkeményebb az egészben, hogy ugye ezek az alteresek mindig nyomják, hogy mer a gyóccer gyártók csak a pénzre mennek stb. Közben (most a kérdéskapcsán megnéztem) csak ő egymaga 350 millát termel egy év alatt. Ő egy maga? Mi ez, ha nem egy nagy szemfényvesztős biznisz? Ráadásul még felelősségük sincs, mert csak kozmetikusok és titkárnők, "komolytalan" szerekkel, amiktől ha elpatkolsz, nem javulsz, romlassz stb. akkor csak ennyit mondanak, ja... hát bocsi!

2014. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Ja meg a még régebben elég komoly volt a tizenéves, akibe véletlen beleélvezett a barátja, de nem veszi be az eseményutánit, mert az méééééreeeeeeg, ezt megtanulta az oldalon. Ajánlottak neki egy nőt, aki jó pár ezresért megtanítja neki a tornát, ami szerintük majd meghozza a menstruációját...
2014. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon erős állítások, kicsit elgondolkoztam rajta, mert én is szoktam tőlük rendelni.

Azt sejtettem, hogy nem azért válaszolgatnak a kérdésekre olyan bőszen, mert annyira lelkiismeretesek, de ezeket nem tudtam, amiről írtál.

Mondjuk "csak" halolajat, D3 vitamint, és algát szoktam venni a gyerekeknek, időnként citromlevet (mert tényleg csak az van benne, aminek lenni kell CITROMLÉ, és semmi más) és kókuszvirágcukrot a kávéba.

És hogy tudtál ennyi mindennek utánanézni?

2014. szept. 24. 09:42
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Az interneten gyakorlatilag bárminek utánanézhetsz. Amit írtam, az megtalálható mind a lapjukon. Mondom évekig olvastam.


Először akkor ingott meg bennük a hitem, mikor abba akartam hagyni a fogamzásgátlót, és annyit olvastam náluk, hogy micsoda méreg, meg ki kell hajtani a szervezetből stb. hogy megkérdeztem, hogy hogyan tehetném ezt meg. Egyből tudtak rá terméket ajánlani. Egy kúrát. Öt féle löttyöt neveztek meg, amit persze rajtuk kersztül lehetett beszerezni (Akkor még nem volt így webshop) csak az első kettőt néztem meg, az került volna - meg nem mondom pontosan, ha megölsz, se mert ennek már vagy 5 éve - 20-30 ezer forintba. A többit meg sem néztem. Mondom ez túlzás. Nem gondolják komolyan? Aztán azon kezdtem gondolkodni, ha ha szerintük a megmentő kúrájuk nélkül a "műhormonok" 30 év alatt fognak kiürülni a szervezetemből, addig is mérgezve engem, akkor vajon miért kellett mindennap bevenni, különben már nem volt elég belőle a szervezetembe és akár teherbe is eshettem volna? Aztán ennek is utána néztem. Itt már erősen kétkedtem a dolgokba.


Nekem olyan a természetem, hogy mindennek utánanézek. Meg azért a természettudományos oktatás sem volt elfecsérelt idő általánosban és középiskolában, hiába más pályára mentem, de sokszor csak néztem, hogy micsoda hülyeségeket írnak. Olyan fizikai, kémiai, biokémiai jelenségekre hivatkoznak gyakran, amik nem is léteznek. Sok forrásuknak utánanézel, akkor leesik az álland, hogy mennyi csúsztatás, félrefordítás van benne, vagy ha bizonyos személyeknek utána nézel, akkor azon is csodálkozhatsz nagyokat. Pl. anno a cukorfogyasztás kritizálásánál a cukor káros hatásairól szóló grafikon valószínűleg a cukorbetegségről szólt, nem a cukorfogyasztásról.


A hozzászólások közül csak azok jelennek meg, amikre tudnak áltudományos választ adni. stb.


Írok egy privit.

2014. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!